Potrebujete rýchlo vyriešiť BOZP? Poradíme vám, na koho sa obrátiť

Bezpečnosť práce a požiarna ochrana – to je večne omieľané téma, ktorým sa musí zaoberať každý podnikateľ, ak nechce dostať veľkú (mnohokrát až prehnane vysokú) pokutu. Aj keď dnes a denne riešia majitelia a riaditelia veľkých spoločností túto zákonnú povinnosť, mnohí živnostníci alebo školstvo či zdravotníctvo nemá o bezpečnosti práce alebo požiarnej ochrane sebemenší zdanie. Z aktuálnych prieskumov vyplýva, že o bezpečnosti práce a požiarnej ochrane nevie rovno niekoľko miliónov podnikateľov, napriek tomu sa nejedná o nič, čo by nešlo vyriešiť s cudzou pomocou. 

Mnohí podnikatelia mávnu nad BOZP a PO rúk, lenže neskôr sa dostanú do veľkých nepríjemností, keď k nim zavíta kontrola zo štátnej správ, ktorá bohužiaľ veľmi často býva neohlásená, teda býva veľkým a v konečnom dôsledku aj nemilým prekvapením. Často však možno nepríjemnostiam predchádzať, ak sa firma zverí do rúk inej spoločnosti, ktorá si s bezpečnosťou práce a požiarnou ochranou už sama poradia. 

Lenže takých firiem je na trhu toľko! Podľa čoho sa rozhodnúť? 

Dajte na recenzie 

Do oblasti BOZP a PO sa ženie čím ďalej viac firiem, preto je pochopiteľné, že sú podnikatelia opatrní a dobre si firmu preverí, než sa zverí do jej rúk. Pri výbere vhodnej firmy pomôžu recenzie na internete, ktoré vždy pojednávajú o skúsenostiach s firmou, či už sú skúsenosti kladné alebo záporné. 

Referencií a recenzií je napísané už toľko, že každý si urobí obrázok o firme a následné spoluprácu. 

Kto sa pýši kladnými recenziami? 

Medzi firmy s veľmi kladnými recenziami sa radí firma Extéria, s. R. O., Ktorá je v súčasnej dobe označovaná za jednotku na trhu v oblasti BOZP a PO. Nemôžeme sa tomu čudovať, lákavá je najmä vďaka svojim nízkym cenám, kvalitným službám a vynikajúce telefonickej podpore. Pri rozhodovaní tiež môže pomôcť to, že firma má dnes niekoľko tisíc spokojných klientov nielen v Česku, ale aj na slovenskom. 

Môže sa Vám ešte páčiť...