Poznáte digitálne udiareň?

Kto by nemiloval domáce klobásky alebo domáce párky. Jedná sa o pochúťku, po ktorej sa nám len blahom pretočí bábiky. Väčšinou si čerstvo vyúdené potraviny kupujeme v údenárstva, ale niekedy by sme chceli mať svoju vlastnú udiareň, aby sme si takú maškrtu mohli dopriavať kedykoľvek sa nám zachce. To je však teraz možné. Nemusíte sa báť, že by ste si na záhrade museli postaviť svoju vlastnú udiareň, ale môžete si kúpiť takzvanú digitálnu udiareň, ktorá je ďalšou inováciou dnešnej veľmi chytré doby. Už ste sa s ňou stretli či ešte nie?

Po perfektne pripravenom mäsu dneska túži úplne každý. Takéto mäso patrí k tej najlepšej grilovaciu party alebo k najlepšej stretnutia s priateľmi. Našťastie už k tomu nebudete pripravovať obrie udiarne, ale postačí vám na to len taká pekná, úhľadná „skrinka“. Rozlúčte sa s tými nevzhľadnými záhradnými stavbami, ktoré vám len hyzdí pozemok. Nový éra údenie je totiž tu!

Zoznámte sa

Jedná sa o digitálnu elektrickú udiareň, ktorá je spojením modernej technológie a tej pravej, americkej tradície, ktorá spočíva v príprave mäsa v dyme. Obsluhujete tento stroj úplne jednoducho. Vďaka tej genialite môže byť majstrom údenár vážne každý!

Čo k tomu potrebujete? Len pripravené mäso a elektrickú zásuvku. Budete potrebovať ešte vodu a taky drevené chipsy. Potom len zapichnete mäso na ihlu a už sa o to viac nestaráte, pretože udiareň robí všetko absolútne sama. Mäso kontroluje úplne automaticky.

Kedy spoznám, že mäso je hotové?

Nemusíte sa vôbec nechať vyrušovať, nemusíte mäso kontrolovať, pretože udiareň vám sama povie, kedy je mäso hotové. Keby ste však v tú chvíľku nemali na mäso chuť, ešte niekoľko hodín vám ho nechá v teplom stave.

Navyše táto digitálna udiareň je úplne krásna po svojej dizajnovej stránke. Skutočne to bude skvost vašej záhrady. Ak teda potrebné ešte nemáte vianočné darčeky nakúpené, kúpte napríklad oteckovi tento geniálny výkrik moderné technológie!

Môže sa Vám ešte páčiť...