Poznáte sociálna sieť Sousede.cz? Pomôže vám lepšie bývať a ušetrí vám veľa času!

V susedských vzťahoch nemusí vždy nutne platiť, že dobré múry robia dobrých susedov. Niekedy sú susedské vzťahy v úplnom poriadku a ľudia bývajúci v blízkom okolí si vychádzajú v ústrety a ťahať takzvane za jeden povraz. Inokedy je situácia o poznanie zložitejšia, a tak je potrebné sledovať možnosti, ktoré napomôžu lepšej vzájomnej komunikácii medzi susedmi. Jednou z nich je aj pripojenie na sociálnu sieť Sousede.cz.

So Sousede.cz nemusíte strácať čas, naopak získate ho

Potrebujete sa dohodnúť na termínoch spoločné schôdzky nájomníkov pre váš bytový dom? Chcete nasdílet dôležité dokumenty týkajúce sa bývania? Potrebujete rozoslať zápisy z domovej schôdze? To všetko a ešte oveľa viac ďalších záležitostí za vás zvládne urobiť sociálna sieť Sousede.cz. Vytvorte si na tejto sieti jednoducho svoj účet a môžete sa prepojiť so všetkými ľuďmi z vášho blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Počet vašich susedov sa tým výrazne zvýši, ale vy sa nemusíte báť, čím viac ľudí na sieti bude, tým viac dôležitých informácií môžete získať a nič dôležité vám už neunikne.

Čo všetko sieť dokáže

Vďaka tejto sociálnej sieti získate neobmedzený priestor na ukladanie dát, informácií, kontaktov, zmlúv, zápisov, ponúk atď. Všetky informácie tak môžete mať po ruke kedykoľvek počas 24 hodín a 365 dní v roku. Všetky dáta zo siete sú bezpečne zálohované, takže nemusíte mať obavy, že o dáta môžete prísť v prípade, že sami zálohovať zabudnete. Online môžete preberať s ľuďmi, s ktorými zdieľate rovnaký dom, ale nie byt všetko, čo sa deje v ňom aj v jeho okolí. Ak potrebujete, budete novinky zo siete dostávať aj na svoj mobil. Diskutovať tak môžete s ostatnými z pohodlia vášho televízneho kresla alebo dokonca v ľahu z pohovky.

Získate tiež kalendár akcií

Táto doteraz chýbajúce sieť kontaktov vám ponúkne okrem iného aj kalendár podujatí, ktorý vám už nedovolí zabudnúť na konania dôležitých schôdzok nájomníkov, ale zároveň vám zaistí to, že neprídete o žiadne informácie, ktoré sa na týchto stretnutiach preberajú. Ak potrebujete sa spojiť s jednotlivými ľuďmi, budete mať na ne kontakty, vrátane e-mailov aj telefónnych čísel na jednom mieste. V prípade potreby im budete môcť odoslať hromadne všetky správy a informácie. Vďaka sociálnej sieti Sousede.cz bude koniec všetkým nástěnkám a vášmu neúspešnému blúdenia po dome, aby ste kvôli všetkému obchádzali jednotlivé nájomníkmi. Jednoducho vďaka online nástenke všetci všetko budú mať hneď na očiach.

Môže sa Vám ešte páčiť...