Prečo spolupracovať so spoločnosťou Steeltec?

Strojárstvo a kovovýroba je síce odbor, ktorý je označovaný za ťahúňa slovenskej ekonomiky, ale na druhej strane nie je ľahké tento svet dobyť, keď sa na trhu nachádza spoločnosti Steeltec CZ. 

Každý odbor má svoju jednotku, každý odbor má predné firmu, ktorá je tou najväčšou konkurenciou pre novovzniknutej firmy. V odbore strojárstvo a kovovýrobu je tou jednotkou firma Steeltec, s ktorou dlhodobo spolupracuje veľa klientov. 

Ak sa neradím k firmám začínajúcim v strojárstve a kovovýrobe, možno hľadáte dodávateľa, teda firmu zameriavajúce sa na veľkosériovú kovovýrobu a teraz ste narazili na Steeltec. Iste sa pýtate, prečo by ste mali začať spolupracovať práve s toľkokrát spomínanou firmou. Aby bolo rozhodovanie ľahšie, prinášame rovno tri dôvody, prečo sa s jednotkou v odbore strojárstvo a kovovýroba oplatí spolupracovať. 

1) Najmodernejšia technológia 

Kvalita výrobkov sa odvíja aj od technológie, ktorá sa vo firme využíva. Firma Steeltec CZ využíva k svojej práci len tú najmodernejšiu technológiu, ktorú je vybavená nielen zvarovňa, ale tiež aj nástrojáreň či ďalšie priestory firmy. Vďaka najmodernejšej technológii firma môže produkovať skutočne kvalitné výrobky, ktoré sú vyrábané s maximálnou presnosťou. 

2) Spolupráca s chránenou dielňou 

Ďalšími plusy je to, že firma úzko spolupracuje s chránenou dielňou ERGON. Práve táto spolupráca znamená obrovskú výhodu pred konkurenciou. 

3) Už štvrťstoročie na trhu 

Firma na trhu pôsobí už rovné štvrťstoročie, teda rovných dvadsaťpäť rokov. To znamená, že je to prosperujúca spoločnosť, ktorá stále len prekvitá. Firma je ekonomicky stabilná, má skvelú firemnú kultúru a tiež významné a stabilné zázemie. 

Môže sa Vám ešte páčiť...