Priehľadná móda pokračuje. Na trhu sa vyskytujú priehľadné kufre

Určite ste zaregistrovali niekoľko extravagantnosťou, ktoré sa dostali na pulty obchodov s oblečením. Medzi také extravagantnosti sa radí najmä masívne, kamenné náušnice, u ktorých máte na prvý pohľad dojem, že odtrhnú ucho. Dokonca aj mnohé slamené kabelky, ktoré sa opäť dostali do módy, nevyzerajú práve najlepšie a najmodernejšie, napriek tomu v móde sú. K ďalším takýmto extravagantnosti sa radí aj plastová alebo skôr priehľadná móda. Do tej sa v nedávnej dobe zaradili aj priehľadné kufre. Verili by ste tomu, že sa niečo také do módy skutočne dostalo? 

Najskôr sa plastová móda začala ukazovať skutočne v malom množstve. Ľudia si pomaly, ale iste zvykali na prítomnosť plastových kúskov, ktoré si mohli zakúpiť. Teraz už možno povedať, že plastová móda vypukla na plno. 

Aké priehľadné modely môžu zdobiť šatník? 

Medzi najatraktívnejšie priehľadné kúsky sa dnes radí najmä batohy alebo kabelky, v ktorých ide všetko vidieť. Ak patríte k ženám, ktoré vo svojom batohu či kabelke majú jeden obrovský neporiadok, nie je priehľadná móda pre vás. Pamätajte, že všetko ide v kabelkách vidieť. 

Do plastovej či inak povedané priehľadné módy zapadajú aj mnohé topánky, ktoré sú tvorené z plastu alebo ktoré sa pýši priehľadným podpätkom. 

A teraz pribudli aj priehľadné kufre 

Do tejto extravagantné skupiny pribudli aj priehľadné kufre, ktoré sú opäť len pre tých, ktorí sa neboja ukázať, čo v kufri nosí. Ak vás nebude znervózňovať, že ide v kufri všetko vidieť, sú priehľadné kufre to pravé, do čoho máte investovať. 

Priehľadný kufor sám o sebe nevyzerá škaredo. Zakúpiť ho možno v mnohých zaujímavých prevedeniach. Problém skutočne spočíva len v tom, že v ňom ide všetko vidieť, bohužiaľ. Kufor má však okrem toho samé pozitíva. Kolieska sú pevné, rovnako ako rukoväť. Zipsy možno zakúpiť v mnohých farbách, len tá priehľadnosť – tá je skutočne extravagantné. 

Môže sa Vám ešte páčiť...