Priehľadné ľadvinky a tenisky na platforme. Čo ďalej prinesie leto 2018?

O tom, že módny svet sa neustále mení, o tom niet sporu. Ak patríte k ľuďom, ktorí sledujú aktuálne trendy, nemusíme vám ich ani predstavovať. Ak sa však o módne trendy nezaujímate, je načase si ich vymenovať. Pozrime sa napríklad na tohtoročné leto, ktoré prinesie fantastické kúsky, bez ktorých sa nezaobídete. Aj keď vám už teraz šatník praská v pántoch, tohtoročné letné trendy sa do neho určite vojdú. Po akých trendoch tento rok siahnete vy? 

Sezona ľadviniek je opäť tu 

Niekoho to poteší, iné to nepoteší, ale sezóna ľadviniek je opäť tu. Žnite teda, kým to ide! Kto vie, ako sa tento retro kúsok bude na pultoch obchodov nachádzať dlho. V súčasnej dobe je nadmieru populárne, ale opäť sa dá povedať, že rozdeľuje spoločnosť na dve skupiny, a to na skupinu, ktorá ich miluje a na skupinu, ktorá ľadvinky naopak nenávidia. Do akej tento rok budete patriť vy? 

Pokiaľ do tej prvej, odporúčame vám si zaobstarať také ľadvinky, ktoré sú z plastu. Síce vám v nej pôjde všetko vidieť, ale je to opäť ďalší trend, ktorým je nutné oživiť svoju zbierku. 

Malé ženy pozor! Sú tu tenisky a platformami 

Ženy malého vzrastu teraz môžu jasať, konečne jedinú obuvou, ktorá ich bude opticky zvyšovať, nebudú nepohodlné lodičky. Teraz sa totiž do módy dostali tenisky a platforme, ktoré vyrába najmä značka Puma. Okrem tenisiek sa však radujte aj zo sandálok, ktoré sa tiež predávajú na platforme, alebo na sa radujte z obľúbených poltopánok, ktoré je možné kombinovať aj s ležérnym lookom. 

Slamených klobúkov nie je nikdy dosť 

Medzi ďalšie tohtoročné trendy patrí opäť slamené klobúky, ktoré si iste pamätáte z dôb dávno minulých. Vlani boli v kurze predovšetkým elegantný klobúky, tento rok si prvenstvo drží slamené klobúky, ktoré sú tým najlepším spoločníkom na tohtoročnú letnú dovolenku. Spoločníka vám však budú robiť aj pri vode. 

A kam si ho vezmete vy? 

Môže sa Vám ešte páčiť...