Príliš štíhla? Aké kúsky vám dodajú krivky, ktoré potrebujete?

Každá žena je jedinečná a každá rieši svoju postavu. Nie sme ideálne, ale sme krásne také, aké sme. Zatiaľ čo niektoré ženy by si priali kilá ubrať, iné sa snažia naopak trochu pribrať. Ako si privolať krivky pomocou oblečenia?

Je to dar

Nikdy nedovoľte, aby si z vašej postavy ktokoľvek uťahoval tak, aby sa vás to dotklo. Ste krásna taká, aká ste. Už prijatie seba samého platí ako najväčšie životné devíza. Každý sme dokonalí takí, akí sme. Navyše vaša postava vám umožňuje zaradiť do svojho šatníka aj také prvky, ktoré si iné ženy nemôžu dovoliť. Čo si zaobstarať?

Farby vám pristanú

Rozhodne svoju štíhlosť nezahaľujte nudnou šedou a vyťahanými svetrami. Naopak! Práve vášmu typu postavy urobia skvelú službu žiarivej farby. Nebojte sa lila, smaragdovej, alebo napríklad kanárikovo žltej farby. Ich použitie je pre mnohé ženy skutočnou známkou odvahy. Vy si to môžete dovoliť. Urobte tak krok, ktorým budete reprezentovať nielen seba, ale aj ďalšie ženy. Ukážte sa vo veselej farbe, ktorá vám dodá sebavedomie.

Rúry alebo zvonáča

Je jedno, aký rok sa práve píše. Rúry budú v kurze stále. A vám urobia výbornú službu. Zužujúce sa nohavice sú pre vás nevhodné, pretože vynikne vaša prílišná štíhlosť. Namiesto toho zvoľte rúry, teda nohavice, ktoré sa dole nezužujú. Nohavice do zvonu sú taktiež vhodné. A čo viac? Práve v roku 2022 sa tieto prvky vracajú do módy!

Výrazný opasok

Ešte jeden zaručený módny prvok vám perfektne pristane. Sú ním pásky. Čím väčšia, čím nápadnejšia a farebnejšia, tým lepšie. Opticky vytvorí dojem presýpacích hodín, ktorý vašej postave chýba. Výrazný opasok by ste vo svojom šatníku rozhodne mali mať. Štýlovkou sú najmä široké opasky.

Veľmi štíhlej postave svedčí aj vrstvenie. Nebojte sa po celú sezónu používať vrstvy oblečenia, zaujímavé šatky a ich kreatívne úväzy. Doprajte si aj bohatšie doplnky v oblasti dekoltu.

Môže sa Vám ešte páčiť...