Raj na zemi. Kde prežijete dovolenku snov?

Keďže ste tento rok svoju letnú dovolenku nemohli stráviť tak, ako si predstavujete, možno už plánujete tú budúci. A keďže ste možno za svoju tohtoročnú dovolenku ušetrili, možno sa plánujete vydať na naozaj luxusnú dovolenku, ktorú ste nikdy predtým nezažili. Čo napríklad vyraziť na miesto, ktoré je označované za raj na zemi? Takých miest je napodiv celá kopa, stačí si vybrať to, ktoré vám na prvý pohľad učaruje najviac.

Bahamy

Ako už bolo spomenuté, na zemi je celá veľa miest, z ktorých až oči prechádza. Napríklad sú jedným takým miestom Bahamy, kde sa môžete ubytovať trebárs v Atlantis Paradise Island. Hovoríme o rozsiahlom letovisku, odkiaľ sa vám nebude chcieť. Aj keď tu jedna noc príde na niekoľko tisíc dolárov, máte tu prakticky všetko, na čo si spomeniete. A to samozrejme aj aquapark, ktorý je možno ešte krajšia ako Bahamy celkovo.

Jamajka

Väčšina ľudí má Jamajku spätú s filmovým snímkou ​​Kokosy na snehu. Film je takou klasikou, na ktorú sa každý človek rád pozrie, keď to beží v televízii. Ak vás Jamajka ako taká láka, či už kvôli filmu alebo nie, budete prekvapení tým, ako krásne to tu je. Je to tiež jeden z rajov na zemi, kde sa môžete ubytovať napríklad v hoteli Rockhouse. Ak sa ubytujete tu, môžete naraziť na celý rad svetových celebrít – napríklad na speváčku Ritu Oru, ktorá tu pravidelne trávi svoje dovolenky.

Ostrovček Bregancon

Poznáte ostrovček Bregancon, ktorý sa nachádza na juhu Francúzska? Hovoríme o bývalom útočisku pirátov, potom tu však bola vybudovaná kráľovská pevnosť. Dnes sa jedná o miesto, kde trávi svoju dovolenku treba francúzski prezidenti. Ostatne toto miesto bolo i vyhlásené ako oficiálne miesto dovoleniek francúzskych prezidentov.

Na ktoré miesta by ste najradšej zavítali? V ponuke je tiež Dominikánska republika alebo Bali, čo sú tiež doslova raja na zemi.

Môže sa Vám ešte páčiť...