Reklamy nás nenechajú na pokoji ani v aute

Každý podnikateľ má moc dobre na pamäti, že bez kvalitnej reklamy to nejde. Bez kvalitnej reklamy sa skutočne neprivolá do podniku dostatok zákazníkov, ktorí by ocenili jeho služby, ktorí by kupovali jeho produkty. Každý podnikateľ však musí zároveň vedieť, že nie každá reklama je zákazníkom vítaná. V televízii sú reklamy len otravné, v novinách to ľahko prehliadneme, na internete to rešpektujeme, ale zase odtiaľ potiaľ. Keďže sa pred reklamami už nedá, kde schovať, väčšinou cestujeme, pretože pri cestovaní nám snáď reklamy nebudú kaziť cestu. Ale to už tiež nie je pravda. 

Možno ste počuli o tom, že nám reklamy majú kaziť cestu, nech už ideme kamkoľvek. Teda týkať sa to bude hlavne áut, ktoré majú pripojenie k internetu. Ak si taká autá kúpite, tak sa vám reklamy začnú ukazovať aj na displeji vo vozidle. 

Bude reklama na displeji nonstop? 

Samozrejme displej v automobile potrebujete, či už na dostatok informácií, či už kvôli navigáciu. Reklama by sa mala ukazovať vždy, keď zastavíte. Teda aj na semafore alebo pri vašej zastávke na toaletu počas dlhej jazdy. 

Ako je to možné? 

Môže za to kalifornská spoločnosť, ktorá aktuálne vyvinula platformu, vďaka ktorej vám bude reklama stále na očiach. Spoločnosť to myslí skutočne vážne, je to nápad, na ktorom sa dá zarobiť, pretože každý schopný podnikateľ za takúto reklamu zaplatí, keď bude vlastne stále na očiach. Veď auta sa kupujú dnes a denne, využívame je dnes a denne. 

Táto platforma je síce zatiaľ vo vývoji, ale už teraz je jasné, že bude predávaná hlavne veľkým automobilkám, ako je napríklad Ford, Toyota alebo General Motors. 

Samozrejme bude existovať spôsob, ako sa reklamám budete môcť vyhnúť, ale tento spôsob bude len za poplatok – bohužiaľ. Pripojenie k internetu zadarmo alebo za výhodnú cenu dostanete len v prípade, že sa zmierite s neustále vyskakujúcimi reklamami. 

Môže sa Vám ešte páčiť...