Rozšírte svoju zbierku kabeliek o aktuálnej jesennej hity

Každá žena vnútri šatníka ukrýva zbierku kabeliek, na ktorú je právom hrdá. Každé ročné obdobie prinesie nejaký kúsok, ktorý môže zbierku zase o niečo rozšíriť a môže ju zase o trochu spestriť. V súčasnej dobe sa ženy radujú, pretože jeseň priniesol celý rad rôznych kabeliek, ktoré môžu ozvláštniť nejednu zbierku. Ak ste tiež blázon do tohto módneho doplnku, neváhajte a kúpte si tie, ktoré sú aktuálne in. 

Ako sme spomenuli, v jesenných kolekciách sa nešetrilo na kabelky. Kým vlani sme ich zaregistrovali len pár, tento rok sa to napravilo a jesennej kolekcie doslova prekypujú novými kabelkami, ktorými môžu ženy spestriť svoju zbierku. A aké konkrétne by v každej dámskej zbierke kabeliek mali byť? 

1) Slamené kabelky 

Aj keď sú slamené kabelky skôr letné hit, na trh sa dostali v jesennom prevedení. Ak ste teda doteraz zvažovali, či do slamené kabelky aj po lete investovať, priniesli sme vám odpoveď – rozhodne áno. Nešlo o trend, ktorý bol žeravý len v lete. Naopak bude žeravý aj ďalej, teraz konkrétne v bielom prevedení. 

2) Plastové priehľadné ľadvinky 

Ľadvinky sa prirútil do obchodov veľkou rýchlosťou a napodiv zožali obrovský úspech. Kým na začiatku roka bolo ľadviniek v obchodoch minimálne, teraz je ich všade dostatok, a to rôznych veľkostí a farieb. Dnes sa nosí najmä cez rameno, ale nájdu sa stále tí, ktorí nosia kabelku okolo pása. 

Aby ste boli na jeseň in, musíte si zaobstarať ľadvinku, ktorá je plastová a priehľadná. O plastové móde ste určite počuli, ľadvinky sú len ďalšie výkrik tejto zvláštne extravagantné módy. 

3) Korálkové kabelky 

Spomínate si na svoje detstvo, kedy ste ako malé princezné vlastnili korálkové kabelky? Napodiv práve korálkové kabelky sa opäť vrátili do módy a nadchli nejednu ženu. Môže za to asi vlna nostalgie, ktorá nás núti kupovať si gýčovité korálkové kabelky, ktoré však tento rok budú to najlepšie, čo si môžete vziať na ples. 

Môže sa Vám ešte páčiť...