Ako sa učesať na zimu?Trendy tohto roka sú tu

Aj účesy, rovnako ako móda či bytový dizajn, podliehajú aktuálnym trendom. Čo je teda in tohtoročnej jesene? Nechajte sa inšpirovať a nebojte sa experimentovať. Čo je risk, je zisk. 

krátke vlasy 

Tento rok skracujeme. Hoci by si každý povedal, že krátke vlasy sú typické skôr pre leto, môžete si ich nechať aj na jeseň. Ideálne je mikádo, ktoré je vzdušné a ľahko upraviteľné a zároveň veľmi elegantné a pohodlné. Nosia ich aj celebrity ako Selena Gomez alebo Victoria Beckham, takže určite majú niečo do seba. Ak je na vás mikádo trochu moc, vyberte jeho umiernenejší variantu – takzvaný lob bop, alebo mikádo po ramená. 

drdol 

Aj drdol je skôr letným účesom – vlasy si do drdolu sťahujeme vždy, keď je nám už moc horúco na krk a alebo ideme plávať. Ovšem oživí aj váš jesenný look, je veľmi elegantný a hodí sa na začínajúcich plesovú sezónu. Drdol bude jednoducho v kurze stále. Inšpiráciu, ako si drdol učesať, hľadajte napríklad u modelky Belly Hadid alebo herečky Kate Mary. 

Známy a populárny pixie cut 

Tento účes si síce nemôže dovoliť len tak niekto, ale ten kto môže, by mal nájsť odvahu a naozaj sa nechať ostrihať. Účes je elegantný a roztomilý zároveň, veľmi vzdušný, ľahký na úpravu a nebude tráviť dlhé hodiny čakaním, než sa vám vlasy usuší. Pixie cut je jednoducho pekný a praktický. 

Elegancia v podobe vrkočov 

Preferujete eleganciu a nemáte rady, keď vám vietor vlasy rozfúka? Noste copy! Svoje vlasy si môžete zapliesť na niekoľko desiatok spôsobov a vyzerať tak originálne. Inšpiráciu môžete hľadať u celebrít na Instagramu alebo u užívateliek Pinterestu. 

Môže sa Vám ešte páčiť...