Kto sa umiestnil v rebríčku 30 pod 30?

Žijeme vo svete technológií. Neustále je vyvíjame celý rad vymožeností, ktoré by nám mali náš život predsa len trochu uľahčiť a uľahčiť. V súčasnej dobe by sa dalo povedať, že je vymyslené snáď všetko – ľudia však stále nemajú dosť a stále dejú mnohé veci inak a lepšie. Vďaka tomu, že neustále vyvíjame nové a nové veci sa taky stále zostavuje rebríček 30 pod 30. Ide o rebríček podnikateľov a biznismenov, ktorí majú na starosti väčšinou práve aplikácie, technológie či iné služby a ktorí sú so svojimi nápadmi úspešní. 

Hovorí sa, že nikto by sa nemal báť zrealizovať svoj vlastný nápad. Predsa len ak sa budeme báť svoj nápad zrealizovať, onedlho ho namiesto nás zrealizuje úplne niekto iný, čo určite nechceme. Ak sa rozhodneme nápad zrealizovať a bude úspešný, ľahko sa tak môžeme dostať do už spomínaného európskeho rebríčka, ktorý každým rokom zostavuje časopis Forbes. 

Ani tento rok sme na tento rebríček najšikovnejších podnikateľov pod tridsať rokov nemuseli čakať. Medzi európskymi velikánmi nájdeme aj celý rad českých podnikateľov, ktorých nápady sú nám veľmi blízke, pretože je možná používame dnes a denne. 

Kto sa umiestnil v tomto rebríčku? 

V rebríčku nájdeme naozaj veľké mená, ku ktorým patrí napríklad zakladateľ výrobca 3D tlačiarní Josef Průša alebo napríklad Oliver Dlouhý. 

Zoznámte sa s Oliverom Dlhým 

Olivera Dlhého môžete poznať vďaka skvelému letenkovému startup Kiwi.com. Stal sa hlavnou tvárou celej kategórie a dokonca s časopisom Forbes odletel do Londýna, kde nielen o sebe a svojej firme natočil krátky medailón, ktorý určite nájdete ľahko na internete. 

Kiwi.com je startup, ktorý patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce nováčikmi u nás. Dnes už zamestnáva viac ako 1700 ľudí, a to je na trhu ešte len päť rokov. Podľa odhadu bol pre túto spoločnosť minulý rok absolútne fantastický, pretože podľa všetkého na obratoch spoločnosť prekonala sumu 800 miliónov dolárov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...