Ako sa zbaviť strií na prsiach

Každá žena vie, že má svoje prednosti, ktoré zaujmú skôr ako zvyšok tela. Takou prednosťou je aj plný dekolt, ktorým sa síce nemôžu chváliť všetky ženy, ale mnohé zo žien áno. Aj keď si mnohí ľudia myslia, že dekolt je vždy dokonalý, nie je to tak. Aj prsia môžu byť napadnutá striami, ktoré môžu poriadne potrápiť nielen staršie ženy, ale aj dievčatá. Strie sú často spôsobené pôrodom, rýchlym rastom pŕs alebo nárastom / úbytkom váhy. Neskôr je pomerne ťažké sa strií zbaviť, ale našťastie vám prinášame pár osvedčených tipov, vďaka ktorým vám nebudú strie hyzdiť poprsia.

Napodiv sú najväčšími pomocníkmi bežné veci, ktoré máme obvykle vo svojich domácnostiach. Neveríte? Presvedčte sa o ich účinnosti sami!

Jablčný ocot je veľký pomocník

Jablčný ocot je pomocníkom na celý rad vecí. Dokonca pomáha práve aj na strie na prsiach. Stačí, keď si ho rozmiešate s horúcou vodou a krúživými pohybmi nanesiete na prsia. Poprsie si potom schovajte do potravinovej fólie, ktorú následne ešte prikryte. Dôležité je, aby poprsie bolo v teple. Tým dosiahnete skvelé výsledky.

Káva taky pomáha

Káva je pre mnohých ľudí len každodenné vzpruhou alebo životabudičom. Avšak je pravdou, že káva ako taká navyše výrazne zvyšuje prietok krvi, dokonca pomáha pri regenerácii buniek. Maska z kávy dokáže každú ženu zbaviť sa strií, stačí si len pripraviť masku z kávy, mletej škorice, hnedého cukru a kokosového oleja.

Aloe vera aj na strie

Kto by nepoznal doslova zázračnú rastlinu zvanú aloe vera. Aloe vera je naozaj fantastickým pomocníkom nielen pri boji proti akné, ale tiež dokáže zahnať aj strie na prsiach. Táto rastlina dokáže vyliečiť naozaj čokoľvek, má upokojujúce vlastnosti a poradí si s každým kožným problémom. V tomto prípade si prsia čerstvú aloe potierajte, chvíľku nechajte pôsobiť a potom vlažnou vodou aloe zmyte. Odporúčame to praktizovať niekoľkokrát do týždňa.

Môže sa Vám ešte páčiť...