Seriály, ktoré sa oplatí tento rok zhliadnuť

Nudíte sa večer, keď prídete z práce? Máte dlhú chvíľu? V takom prípade si sadnite k seriálom, pretože to je niečo, čo plne vyplní váš voľný čas. Lenže v súčasnej dobe je k dispozícii toľko najrôznejších seriálov, že človek nevie, na aký konkrétny seriál sa pozrieť. Netflix aj HBOGO je plné jedného seriálu vedľa druhého, a tak vám prinášame tipy na niekoľko seriálov, ktoré by ste mali uprednostniť v tomto roku. Vďaka nášmu zoznamu nebudete musieť dlho rozmýšľať nad tým, aký seriál je vhodný.

The Outsider

Ak ste milovníkom spisovateľa Stephena Kinga, ak milujete jeho sfilmovanej knihy, potom by ste mali zhliadnuť krátku minisérii The Outsider, ktorá vznikla práve na motívy kníh spomínaného spisovateľa, ako tomu bolo v minulosti u mnohých filmov. Ak sa na seriál pozriete, možno vám bude pripomínať legendárny seriál True Detective. Jedná sa však o lepšie spracovanie a má dokonca lepšie hodnotenie ako minisérie Černobyľ, ktorá je označovaná za vlaňajší hit.

the Undoing

Sledovali ste úspešný seriál Sedmilhářky? V tom prípade si zamilujete aj seriál The Undoing. Ide o minisérii, kde sa blýska hlavne herečka Nicole Kidman. Jednu z úloh tiež obsadil sympatický herec Hugh Grant, ktorý mimochodom tento rok oslavuje šesťdesiate narodeniny.

Miesto zločinu: Ostrava

Ste skôr na českej seriálovej kúsky? Potom by ste si mali naordinovať seriál Miesto zločinu: Ostrava. Jedná sa o trinásťdielny seriál Českej televízie, ktorý nájdete už teraz online k zhliadnutiu. Ide o seriál, ktorý je inšpirovaný skutočnými ostravskými prípady, a tak pre vás bude iste dostatočne zaujímavý. Navyše herecké obsadenie je viac než skvelé! V hlavných úlohách môžete vidieť napríklad sympatického Standu Majera alebo skvelého herca Karla Dobrého.

The Morning show

Ak milujete Jennifer Aniston, ktorá aj v päťdesiatich rokoch vyzerá úplne fantasticky, zapnite si The Morning show! Jedná sa o prvý veľký počin televízie Apple TV a jedná sa o seriál, ktorý sa odohráva v zákulisí rannej talk show.

Môže sa Vám ešte páčiť...