Šialené beauty trendy, ktoré nikdy neskúšajte

Zaujímate sa o líčenie? Ak áno, iste ste na internete narazili na pár zaujímavých beauty trendov, ktoré doslova búra internet. Takých trendov nájdeme skutočne veľa, máme na mysli extrémne podoby líčenia. Dokonca, keď budeme hľadať, narazíme aj na návody, ako na to. Ženy, ktoré sa líči takto extravagantne, asi netuší, že sa jedná o rádoby „beauty trendy“, ktoré na ženskú tvár nepatrí. O akých šialených beauty trendoch je reč? 

Líčim sa žltou tvárenkou 

Ženy si lícenky zamilovali, a to predovšetkým vďaka tomu, ako vkusne rozjasní tvár. Bohužiaľ mnohé ženy si neuvedomujú, že vkusné sú len ružovej či nude tvárenky, ktoré podčiarknu lícne kosti. Iné farby nie sú povolené. Na sociálnych sieťach sa však začal šíriť istý beauty trend, ktorým je žltá tvárenka. Ženy sa začali líčiť žltou tvárenkou, ktorá dáva ľuďom pocit, že ženy trpia žltačkou. 

Nechty sa špirálkou ako najmenej praktický beauty trend 

Kde sú tie časy, keď ženy prahli po gélových či akrylových nechtoch? Ešte v nedávnej dobe to bol obrovský hit, neskôr sa na nechty začali lepiť rôzne masívne aplikácie, ktoré pri bežných činnostiach ničomu nevadili. Teraz sa však do módy dostali nechty sa špirálkou, ktoré sú veľmi nepraktické. Zamotané nechty bráni pri bežných činnostiach, ženy po nich však túži čím ďalej viac. 

Dúhové vlasy ako súčasť dúhové mánia 

Síce sa do módy dostali farby dúhy a dúhové oblečenie by malo rozžiariť náš všedný šatník, ale čo je moc, to je moc. Dúha by mala zostať v šatníku, nemali by sme ju prenášať aj na svoju hlavu. Bohužiaľ mnohé dámy (a nie sú to len teenageri) sa domnievajú, že dúha patrí aj na hlavu. A tak si svoje vlasy farbia do všetkých farieb dúhy a páni hľadajú poklad, ktorý sa na konci dúhy ukrýva. 

Flitrové masky vystriedali masky bežné 

K ďalším šialeným beauty trendom patrí aj flitrové masky. Mnohé influencerky zistili, že s obyčajnou maskou nezískajú dostatok odberateľov, preto sa rozhodli na svoj tvár naniesť flitrové masku, ktorá síce nebojuje proti pupienkom (skôr výskyt vyrážok podporuje), ale za to žne obrovské úspechy. 

Môže sa Vám ešte páčiť...