Slamená móda sa vracia. S akými kúsky očaríte?

Ak sledujete módny svet, veľmi dobre viete, čo sa aktuálne nosí. Ak sa však o módny svet nezaujímate, možno by ste chceli poradiť. Keď sa teraz vydáte nakupovať, ihneď si všimnete retro kúskov, ktoré moc dobre poznáte z dávnych rokov. Práve retro štýl sa teraz dostal do módy a zaujal toľko ľudí, že v móde určite nejaký ten piatok ešte pobudne. Ak by sme mali vypichnúť niekoľko konkrétnych kúskov, spomenuli by sme napríklad topy s odhalenými ramenami, ktoré nosila napríklad krásna Sandy v nestarnúcim filmovom muzikáli „Pomáda“. K ďalším obľúbeným retro kúskom patria ľadvinky a napodiv aj slamená móda, ktorá sa vrátila len nedávno. 

So slamenými kúsky sa teraz stretávate pomerne často. Slamená móda prišla na pulty obchodov zhruba v polovici jari, odvtedy však trhá rekordy a je veľmi úspešná. Kto by to bol povedal. Kedysi nezaujímavá móda bude jedného dňa tak obľúbená, že jej bude nedostatok. 

Otázkou je, aké konkrétne kúsky stojí za kúpu. Nie so všetkými modelmi očaríte. 

Slamené kabelky sú aktuálnym hitom číslo jedna 

To najzaujímavejšie, čo si do svojho šatníka či do svojej módnej zbierky môžete priniesť z obchodu, sú slamené kabelky, ktoré možno kombinovať s mnohým. V súčasnej dobe sú populárne najmä preto, že ich kúpite v prírodnej farbe alebo v čiernej farbe, čo sú dve farby, ktoré sa ľahko kombinujú úplne so všetkým. Slamené kabelky si možno kúpiť v okrúhlom tvare alebo v tvare krabičky. Najmä krabičkovej kabelky vyzerajú veľmi zaujímavo a nevšedne. 

Slamené klobúky prišli na scénu 

Kým minulý rok sa niesol najmä v znamení elegantných klobúkov, tento rok je v tomto ohľade trochu jednoduchšie. Do módy sa totiž priniesli slamené klobúky, ktoré poznáte z čias svojej mladosti. Zaujmete dnes ako s veľkými klobúky, tak s drobnými klobúčikmi v štýle Michaela Jacksona. 

Akému slaměnému klobúku dáte prednosť vy? 

Môže sa Vám ešte páčiť...