Slamené kabelky a plavky s volánikmi. Aj to patrí tento rok k vode

Kto by v teplých, horúcich dňoch nevyrazil k vode. Nemusíte vyraziť rovno na kúpalisko, ale niekedy sú oveľa lepšie prírodné jazerá alebo štrky. Či už sa vydáte kamkoľvek, môžete okúzliť na míle ďaleko, ak budete mať na sebe a so sebou to, čo sa aktuálne nosí. Otázkou je, viete, čo sa teraz nosí a čo bude tento rok v lete in? Ak nie, nevešajte hlavu, pretože vám s tým poradíme. 

Konečne sa tento rok stopercentne potvrdilo, že sa retro móda vracia. V minulých rokoch tu bolo pár náznakov, ale tento rok sa to potvrdilo úplne. Na pulty obchodov sa totiž dostali kúsky, ktoré veľmi dobre poznáme z minulosti. Mnohí ľudia ich určite majú ešte hlboko vo svojich skriniach. Všetko to začalo zvonovými nohavicami a pokračovalo to cez farebné teplákové súpravy a páperové bundy. Teraz sa môžeme radovať aj z letných trendov, ktorým aj sú najmä slamené kabelky. 

Ako tento rok obstojí slamená móda? 

Slamená móda sa opäť vrátila. Otázkou je, či zožne tento rok úspech alebo či bude tak nenávidená ako kedysi. Do slamené módy spadajú predovšetkým slamené klobúky, ktoré k vode patrí, aby vám ochránili hlavu pred nepríjemným a nebezpečným slniečkom. Okrem klobúkov sa však na pulty obchodov dostali aj slamené káble. U nich to vyzerá, že budú naozaj veľkým hitom! 

Okrem klasických veľkých slamených kabeliek stojí za kúpu predovšetkým tie menšie, ktoré sú okrúhleho alebo krabicového tvaru. Hodí sa nielen k elegantnejším lookům, ale aj k tým všedným. A k vode rozhodne nesmie chýbať! 

Po akých plavkách tento rok siahnuť? 

Každý rok sa tešíme najmä na plavky. Každým rokom sa trendy menia a mnohé ženy sa nemohli dočkať, až sa ukážu tie tohtoročné. V súčasnej dobe sú moderné najmä jednodielne plavky, ktoré sú zdobené volánikmi. Napodiv sú populárne v čiernej farbe, nie v pestrých farebných kombináciách, ako sme u plaviek zvyknutí. 

Keď už zatúžite po farebných, jednodielne oranžovej plavky v štýle Pobrežnej hliadky sú vhodnou voľbou. 

Môže sa Vám ešte páčiť...