Slip-on stále hlavným trendom teplých dní

Ak sa rozhodujete, čo si máte obliecť počas aktuálnych teplých dní, tak sa rozhodne rozhodnite pre šaty, pretože šaty sú to, čo bude v nasledujúcich dňoch úplne dominovať. Skúste to následne tiež s obľúbenými džínsovými bundičkami, ak sa vydáte niekam predovšetkým v období chladnejších večerov, ktoré predsa len niekedy v lete sú. K takejto kombinácii potom voľte jednoduché tenisky alebo napríklad veľmi obľúbené topánky zvanej slip-on. Tieto topánky sú čím ďalej populárnejší a dalo by sa povedať, že sú tiež čím ďalej viac modernejší.

Slip-on teraz nájdete snáď v každom obchode, do akého zamierite. Rozhodne sa nebojte ich kúpiť v akomkoľvek prevedení, pretože práve slip-Onkyo sú unikátne obuv, ktorú využijete nielen k šatám, ale tiež samozrejme aj k džínsom alebo k šortkám. Vďaka tomu, že ich nájdete v obchodoch snáď v každej farbe a snáď v každom spracovania, vždy si prídete na svoje a skombinovať ich nie je naozaj žiadna ťažkosť!

Teraz vedú tie so zlatou alebo striebornou špičkou
Ak ste milovníkmi tejto obuvi, tak vám iste neunikla novinka, ktorá sa začala prejavovať už ku koncu minulého roka, napriek tomu nezožala také úspechy, ako je tomu teraz. Jedná sa o spracovaní týchto topánok tak, že sú trochu do špičky a ich špička je buď strieborná, alebo zlatá. Tieto unikátne kúsky sú úplne fantastické a rozhodne sa oplatí je mať vo vašom botníku, pretože práve s nimi urobíte aj z bežného looku look originálny a jedinečný.

Dajte si však pozor na to, že ak si zvolíte tieto slip-on topánky, tak je nutné dbať na dodržanie kombinácie. Ak sa rozhodnete pre striebornú farbu, nech všetko následne pri striebornej farby zostane. Nekombinujte ich neskôr so zlatými náhrdelníky. To isté samozrejme platí aj obrátene. Kombinácia zlatej a striebornej farby stále nie je to, čím by ste sa mohli pýšiť na ulici. Predsa len by ste dostali aj o bod horšie hodnotenie, ak by ste sa zúčastnili nejaké súťaže a tieto dve farbičky by ste skombinovali.

Môže sa Vám ešte páčiť...