Smoothies pre skvelý začiatok dňa

Väčšina z nás začíname ráno, takže nebežíme, pretože sme spali. Ležali sme kávu na našej ceste do práce, pretože máme čas piť to, pretože sme zaseknutí v zápche. Do práce prídeme neskoro, pretože skrátka kvalitne nevstávajú a neraňajkujeme, a tak sme celý protivní a rozlámaní. Nič nie je prekvapujúce, keď tento deň nerobíme. Ráno je skvelý štart každý deň a raňajky sú najlepšou základňou pre deň plný úspechov. Úspechy nemôžu naozaj prísť k nám, keď sme naštvaní a nahnevaní nielen pre seba, ale aj pre ostatných. Musíme sa uistiť, že vstaneme, ak sa nedostaneme v pravidelnom čase so snídaním. Vďaka tomu, že sa naučíme ráno vstávať skôr a vďaka tomu aj raňajkovať, stane sa z nás veľmi produktívne človek, ktorému sa každý deň bude dariť. Avšak, pokiaľ máte ráno aj napriek rannej privstanete veľmi hektické, skúste si urobiť aspoň takú ranné rutinu v podobe skvelého smoothies, ktoré vám dodá energiu po celý deň, a to len vďaka tomu, že je v ňom dostatok vitamínov.

Zmiešajte ovocie a zeleninu!

Nebojte sa miešať ovocie a zeleninu dohromady. Len si pamätajte rôzne mrkvové alebo jablkové nápoje pre deti a pamätajte si na skvelú chuť, ktorú mali. Len sa nebojte mix zeleniny a ovocia. Pridajte pomaranče do pomarančov, jahodový špenát. Hoci sa takéto kombinácie môžu zdajú byť úplne nechutné – je to nakoniec veľmi chutný smoothie.

Navyše také recepty na takéto nápoje sú všade. Nebojte sa miešať rôzne potraviny. Ak by ste predsa len niekedy stratili inšpiráciu, dokonca aj v kníhkupectve nájdete celý rad takých obľúbených kníh pojednávajúcich iba o receptoch na tieto ranné skvelé raňajky, ktoré sú vždy tou najlepšou záchranou vo chvíli, keď nestíhate robiť a jesť kvalitné vyvážené raňajky. Lepšie než hladké ako nič!

Môže sa Vám ešte páčiť...