Spoločnosť Volvo oznamuje sériu novinok!

Pokiaľ ide o automobilový priemysel, nedávno sme sa dozvedeli viac o nedostatku pracovnej sily. Tento problém sa však netýka len tohto odvetvia, ale skrátka je najväčší v tomto odvetví. Tento nedostatok nemôžu prekonať experti a štatistici do roku 2019, kde tento priemysel môže mať niekoľko vysoko vyškolených technikov. Doteraz však nie je možné urobiť nič o tomto probléme.

Avšak mimo tejto otázky sme mohli na mnohých webových stránkach čítať, že niektorí výrobcovia automobilov vykazujú zisky, iné sú v červených číslach. V každom aute sa niečo deje a jednotlivé správy nie sú pomalé, aby zistili, koľko sú. Povedzme teraz o románe, ktorý bude v budúcnosti alebo v blízkej budúcnosti viesť automobilový priemysel. Táto správa je hlásená spoločnosťou Volvo spolu s divíziou Polestar. Ale čo sa stalo s touto kombináciou?

Polestar oddeľuje od spoločnosti Volva!

Mnohí nadšenci automobilov, ktorí majú automobilový svet a všetko, čo sa deje vo svete, tzv. Pod palcom, určite vedia, čo sa stalo. Bývalá šéfka dizajnu Škoda Auto nedávno prešla do továrne Volvo. Divízia Polestar je teda 100% oddelená a bude riaditeľom tejto divízie. Tento krok bol v poslednej dobe veľmi špekulovaný, ale teraz je jasné, aká bude úloha. Jeho hlavnou úlohou bude vyvinúť elektrické modely, ktoré budú naozaj silné.

Čo je to Polestar?

Ak vaša hlava vyhrá to, čo je Polestar, je to súkromná tuningová spoločnosť, ktorá sa prispôsobila pre Volvo pre každé auto, ktoré toto auto ponúka. Pred dvoma rokmi si toto auto kúpila a mala s ňou relatívny úspech, ale teraz bude môcť tieto úspechy „obnoviť“, pretože Polestar je už samostatnou značkou, ktorú spoločnosť Volvo nepotrebuje pre svoju prácu.

Môže sa Vám ešte páčiť...