Kedy ste sa narodili? Vieme, kto bol tou dobou ikonickou kráskou

Každý rok má svoju ikonickou krásku. Neveríte? Potom nám prezraďte, v ktorom roku ste sa narodili a my vám hneď povieme, ku komu sa vzhliadali, kto bol na predných stranách kalendárov a kto udával štýl. Treba konštatovať, že v súčasnosti existuje hromada slávnych krások, ktoré môžete poznať z minulosti. Zatiaľ čo niektoré boli ikonickým len jeden rok a potom sa úplne vyparili, iné sa do sveta módy či do podobných svetov zapísali dlhodobo. Prezraďme si, aké ikonické krásky vládli v akom roku.

Päťdesiate roky minulého storočia

Ak by sme mali zavítať do dôb čiernobielych, konkrétne do päťdesiatych rokov minulého storočia, spomenuli by sme bezpochyby krásku menom Audrey Hepburn. Jej prenikavé oči si pamätá nejeden muž aj nejedna žena. Tiež je potrebné spomenúť Elizabeth Taylor alebo Marilyn Monroe, čo je žena, ku ktorej aj dnes mnoho žien vzhliada. Najmä sa dnešné ženy stotožňujú s jej výroky a citáty, v ktorých sa sústreďuje Marilyn predovšetkým na to, že ženy by mali veriť predovšetkým v seba, že by si seba mali vážiť a podobne.

Ďalšie ikonické krásky minulých rokov

Poďme si však spomenúť ďalšie ikonické krásky, ktoré vládli minulým rokom. Za zmienku stojí napríklad Jackie Kennedy, ktorá sa mihla na mnohých nadčasových snímkach. Tiež je potrebné spomenúť Edie Sedgwick, čo bola nadmieru krásna žena, ktorá vo svojom tvári schovávala optimizmus a tiež radosť.

Ak by sme mali spomenúť ďalšie ikonické krásky, medzi nimi by sa rozhodne objavila tiež Dolly Parton, ktorú nemusíme dlho predstavovať. Túto blondínku pozná pravdepodobne celý svet, nejeden muž mal jej kalendára alebo prednej strany časopisov vo svojich dielňach alebo pracovniach.

K ďalším ikonickým kráskam minulých rokov patrí okrem iného aj Diana Ross, Debbie Harry alebo Jerry Hail. Za zmienku stojí aj Meryl Streep či Michelle Pfeiffer.

Môže sa Vám ešte páčiť...