Štyri biele kúsky, ktoré majú v šatníku svoje miesto

Šatník každej ženy by mal byť plný najmä takých kúskov, ktoré sú nadčasové. Aj keď móda ako taká neustále prináša na pulty obchodov nové a nové kúsky, nie všetky sú tak štýlové a pekne, na aké si hrajú. Ak neradi investujete do šiat, mali by ste investovať skôr do neutrálnych a nestarnúcich kúskov, ktoré sa ľahko kombinujú a ktoré len tak z módy nevyjdú. V šatníku by tak nemali chýbať najmä biele kúsky. 

Biela farba pristane snáď každému. Navyše je naozaj nadčasová, ľahko sa kombinuje naozaj so všetkým, je unikátny a stále elegantné. Neurobíte zle, keď si vezmete nejaký biely kúsok. V prípade, že neviete, aké konkrétne biele kúsky nesmiete postrádať v šatníku, máme pre vás svätú štvoricu. 

biele košele 

Biele košele sa hodí nielen na bežné nosenie, ale hodí sa takmer kamkoľvek. Sú spoločenské, dobre sa kombinujú a vziať si ich môžete prakticky s čímkoľvek. Biele košele nie sú ťažko zohnateľné, nájdete ich naozaj kdekoľvek. Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre voľnejší alebo vypasovanejší strih, či zvolíte bielu košeľu kratší alebo naopak dlhší, či za ňu miniete päťstovku alebo dve stovky. 

biele tričká 

Jednofarebných tričiek nie je nikdy dosť. Postrádať by ste ich určite nemali, biele tričká ako taká sú naozaj nepostrádateľná. Hodí sa pod sveter, pod mikinu, okrem iného aj pekne vyzerajú v kombinácii napríklad s károvanou košeľou. Biele tričká sú skrátka niečo, čoho nie je nikdy dosť. 

biele tielka 

V lete však tričká nie sú to, čo by ste uprednostňovali. Tričká sú naopak to, v čom je stále príliš horúco, a tak volíte skôr biele tielka. Pokiaľ si nakúpite do zásoby bielej nátelníky, tiež neurobíte krok stranou. Len teda investujte do takých, ktoré vám budú perfektne sedieť a nebudú vás opticky spevňovať. 

biele ponožky 

Dnes sa nosia ponožky vysoké, ktoré idú krásne vidieť a ktoré sú doslova neprehliadnuteľné. Takéto ponožky sú väčšinou bielej farby. Preto ak vám chýba ponožky bielej farby, rýchlo do nich investujte. 

Môže sa Vám ešte páčiť...