Štyri tipy, ako prežiť deň s partiou priateľov

Rozhodli ste sa s partiou priateľov niečo podniknúť a zapísať tak ďalší zážitok do vašej knihy spomienok? Rozhodne to nie je zlý nápad, počasie už praje, vydajte sa niečo podniknúť. Samozrejme strávte čas vonku, dažďa a počasie, že by ani psa nevyhnal, sme si už užili, teraz je čas si užiť krásneho počasia a neustále usmievajúceho sa Oskara, ktorým samozrejme myslíme hrejúce slniečko. Aj keď sa hovorí, že je jarné slniečko nebezpečné a jedovaté, rovnako dokáže poriadne dobiť baterky a samozrejme tiež zlepšiť deň, ktorý s priateľmi strávime. 

Ponúka sa ale otázka, čo konkrétne s priateľmi podniknúť. Predsa len ste už s priateľmi prežili všeličo, preto neváhajte a podniknete spoločne niečo z nižšie uvedených tipov, ktoré ste zatiaľ prežiť nemuseli. 

Vydajte sa na motokáry 

Už ste si zajazdili na motokárach? Motokáry sú jednoznačne najobľúbenejšie zábavou! Väčšina dráh je vonku, preto sa do motokár usaďte za pekného počasia. Existujú ale aj kryté dráhy, ktoré je možné využiť v čase zimy alebo v čase, keď prší. Jednoznačne sa ale jedná o skvelú zábavu, ktorú si užijú nielen páni, ale aj dámy, ktoré v sebe zrazu objaví športového a súťaživého ducha. 

Už ste zažili Matějské púť? 

Počas jari sa oplatí vyraziť na Matějské púť, ktorá sa koná v Prahe. Je to najväčšia púť konajúci sa u nás, pretože trvá tri dlhé mesiace, budete mať dostatok času sem zamieriť. Vystrelíte si ružu alebo vyskúšate aj nejakú adrenalínovú atrakciu? 

Požičajte si loďku 

V súčasnej dobe sa veľa ľudí vydáva na vodu, preto neváhajte a vydajte sa na vodu taky. Požičajte si loďku alebo napríklad aj vodný bicykel a užite si popoludnie s dobrými priateľmi, pivom a drobným občerstvením. 

Športom k upevneniu priateľstva 

Ak máte všetci v partii blízko k športu, prečo týmto neupevnit priateľstvo? Šport možno vykonávať vonku, zahrajte si spoločne badminton, tenis alebo napríklad futbal, ak je partia priateľov zložená len z mužov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...