Tepláky a mikina? Už dávno to nie je len domáci odev

Predtým, keď sme stretli niekoho na ulici, kto bol oblečený do teplákov a mikiny, pomysleli sme si, že bol asi lenivý sa obliecť do niečoho spoločenského. Teraz sa však na takéto ľudí pozeráme s istým rešpektom, pretože sú oblečení skutočne štýlovo. Tepláky, mikiny či iné oblečenie vyrobené z teplákoviny už dávno nie je len pre spolubývajúcich, ale je to dnes veľmi moderné oblečenie, ktoré udáva štýl. Nebojte sa a začnite chodiť v pohodlných teplákových veciach i von!

Ak sledujete módny svet, určite vám neuniklo to, čo sa tento rok bude nosiť a čo sa už nosí. V súčasnej dobe zaujmete tým, keď sa budete obliekať inak ako ostatní. Retro kúsky sa vracia do módy, zaujať môžete s pomocou zvonových nohavíc či obľúbených a zároveň nenávidených ľadviniek. A ako sme spomenuli, nosia sa dnes aj teplákové oblečenie, ktoré milujeme hlavne vďaka jeho pohodlnosti.

Okrem teplákov a mikín, ktoré sú dnes najmä populárne a štýlové, si môžete kúpiť mnoho iných kúskov z teplákového materiálu. Aké kúsky stojí za hriech?

Šaty z teplákoviny? A prečo nie?

Je skvelé, že móda nám teraz praje. Do módy sa dostali šaty, ktoré nie sú nijako obopnuté, ktoré nepodtrhují žiadne naše krivky. Inými slovami v nich nejdú vidieť nedokonalosti našej postavy. Sú to šaty takzvaného krabicového strihu, ktoré nie sú nikde vypasované, len sú rovno strihané. A práve takéto šaty sú veľmi často vyrobené z teplákového materiálu, ktorý je na dotyk príjemný a pri nosení veľmi pohodlný.

Saká sú in

V poslednej dobe sa doslova pretrhol vrece sa saky. Saká sú teraz v móde, rovnako ako spoločenské cigaretové nohavice, ktoré k nim neodmysliteľne patrí. Čo sa týka saká, nemusíte si kupovať len elegantné saká vyrobená z kĺzavého materiálu. Krok vedľa neurobíte ani sa saky, ktoré sú vyrobené z teplákového materiálu. Pri výbere saká stavte na farby, nie na neutralitu.

Môže sa Vám ešte páčiť...