Teplé počasie umožňuje nosiť obľúbené baleríny

Marec – vlezieme za pec, apríl – ešte tam budem. Takto znie jedno staré múdre príslovie, ale kto by ho v súčasnej dobe počúval? Veď sa nám pomaly blíži apríl a už teraz sa nám ukazuje v celej svojej kráse. Slniečko denne svieti úplne dokonale, teploty dosahujú cez deň úžasných dvadsiatich stupňov nad nulou a následné teplo nám umožňuje vychádzať z domu len tak v tričku a v obľúbených topánkach. Medzi tie najobľúbenejšie patria jednoznačne tenisky či botasky. Iste na ulici stretávame hromadu ľudí, ktorí majú vo svojom botníku či už zrovna na nohách tenisky od značky Converse alebo tie od značky Nike. Obľúbené sú totiž najmä Rosh Runke alebo Air Maxy a všetci sa s nimi len pyšní. Ovšem tiež sa začínajú nosiť veľmi obľúbené baleríny a práve na ne čakala rad žien. Kto by totiž nechcel pôsobiť ako lady zakaždým, keď vytiahne päty z domu? S balerínkami to rozhodne ide!

Tie do špičky sú najlepšie

Iste ste sa najmä vlani stretli s rôznymi typmi balerínok. Tie sú teraz naozaj populárne, a to najmä vo špicatom tvare. To isté sa prejavilo aj u lodičiek. Aj tu sú veľmi populárne najmä tie typy, ktoré majú zašpicatené konce. Okrúhle baleríny ani lodičky sa už jednoducho nenosia, a tak je rýchlo vymažte z pamäte aj z botníkov. Samozrejme nie sú „in“ iba tieto baleríny, ale tiež predovšetkým tie zaguľatené s vyšším jazykom. Obyčajné oválne už sa len tak nenosí. Dominovať však budete s takými, ktoré sú nositeľkami pestrých farieb.

S farbami na nohách rozžiarte svet!

Pokiaľ si budete kupovať baleríny, tak je voľte iba v rôznej farebnej kombinácii. Nie je nič lepšie ako topánky, ktoré zaujmú predovšetkým svojou farbou. Keďže sa teraz nachádzame v období, keď vedú len a len pestré farby, kúpte si takú obuv bez okolkov. Ak ste zástancami všedného looku, ktorá sa skladá predovšetkým z čiernej či bielej farby, dokonalý kontrast vám vytvorí práve obuv, ktorá bude úplne jedinečná, a to práve svojou farbou.

Môže sa Vám ešte páčiť...