Tipy na typické zimné outfity. Nechajte sa inšpirovať

Väčšina ľudí je toho názoru, že v zime sa outfity tvoria naozaj zle. Dôvod je ten, že rovnako všetky krásne outfity zahalí kabát, ktorý dokonca aj zo štíhle ženy urobí guličku. V lete alebo počas iných ročných období sú krásne outfity vidieť – človek sa môže inšpirovať, môže sa pýšiť tým, čo má na sebe. Ľudia to skrátka vidia, teda môžu oceniť tú snahu, ktorú ste si s daným outfitom dali. Lenže pri skladaní a zostavovaní zimných outfitov nikto nevidí tú snahu, čo ste si s tým dali, pretože je všetok look schovaný pod kabát či bundu. Je preto nevyhnutné vytvoriť taký look, v ktorom budú hrať kabáty či bundy hlavnú úlohu, 

Zostavovať zimné outfity nie je vôbec jednoduché. Mnohé ženy sa však môžu inšpirovať a môžu zložiť úplne iné outfity, ktoré dostanú pánske polovičky do kolien. Nechajte sa preto inšpirovať. 

V hlavnej úlohe vysoké čižmy 

Kabáty s klopy je možné využiť zakaždým inak. Napríklad môže byť súčasťou outfitu, v ktorom hrajú hlavnú úlohu vysoké čižmy siahajúce až nad kolená. Ak sa rozhodnete pre kúpu týchto čižiem, odporúčame vám ich kombinovať napríklad s mini koženou sukňou, do ktorej zakasáte sveter s rolákom. Kabát s klopy vďaka teplému svetra môže byť rozopnutý a vy tak všetkým ukážete, kto je majstrom v obliekaní. 

Odporúčame si vziať kabelku do rúk a tiež kapitánku. Klasické čiapky nevyzerajú tak pekne. 

Keď máte radšej kabát rovného strihu 

U kabátu rovného strihu si vyhrajte najmä so spodnou časťou outfitu. Odporúčame zvoliť úzke, cigaretové nohavice, ktoré siahajú až k členkom, k tomu vyberte krásne členkové čižmy, ktoré sa krásne prispôsobujú nohe. Kabát rovného strihu môže byť zapnutý, k tomu vyberte pekný vzorovaný šál a ste v teple. 

Kabelka cez plece a baret – to je dokončenie outfitu. Kabelka môže byť väčší, ale tiež môže byť menšia ako A4, to záleží na vás. 

Môže sa Vám ešte páčiť...