Tmavé odtiene na ženské pery

Počas zimy sme väčšinou unavení a skleslí. Nechce sa nám vyjsť na ulicu, ak nemusíme do práce. U žien problém spočíva aj v líčení sa. Ak naozaj nehorí, načo absolvovať procedúru kúpeľa, peelingu, fúkanie vlasov a následného líčenie. Častokrát to, že sa nechce vykonať všetky tieto fázy skrášľovania sa, spôsobuje, že ženy odmietajú napríklad aj rande s vysnívaným mužom. Skrátka je sledovanie obľúbeného seriálu v pyžamku či teplákoch s strapatými vlasmi pohodlnejšie.

Ak sa dámy ale naozaj rozhodnú vyjsť na prechádzku do veľkomesta alebo len malé dediny, sú nútené sledovať najnovšie trendy, aby nevyšli so zlým odtieňom rúžu, ktorá sa už nenosí. Móda sa mení rýchlo aj v líčení, nielen v obliekaní či kaderníctvo.

Líčenie očí sa teraz klania prevažne k prirodzenému štýlu. Ten je ale vždy podčiarknutý výraznou rúžom. Najväčšími trendy v tejto oblasti je v súčasnej dobe kontúrovanie, ktoré zvýrazní lícne kosti každej ženy, a tmavé odtiene rúžov.

Aj keď je vonku tuhá zima, to, že stretnete slečnu s tmavými, až namodralými pery neznamená, že je ňou taká zima. Je to holt móda. Väčšine dam ale naozaj pristane. Výrazne červená rúž bude hitom opäť až za krásneho slnečného počasia v lete, teraz pri váhania zvoľte radšej tmavšie odtiene tejto farby. Bordó alebo sýto vínová rúž bude jasnou voľbou. Ak sa nebojíte risknúť aj trochu inú tmavšiu farbu, siahnite po hnedej či hnedo-fialové.

Aby ste ešte viac dosiahli trendy štýlu, vyberte si miesto lesklé rúžu tú matnú. Matnosť totiž v súčasnosti vedie a je skvelým doplnením každého outfitu. Aj make-up tvorí outfit, o tom sa nemôžu viesť žiadne spory. Tie najlepšie módne matné odtiene nájdete v Prahe alebo na pobočkách obchodného reťazca značky Douglas. Jedine tam (alebo na internete) totiž zakúpite jasné jednotky medzi týmito typmi rúžov ​​- a to produkty značky NYX.

Môže sa Vám ešte páčiť...