Top 5 kozmetických produktov, ktoré vám doma nesmie chýbať

Každá žena je výnimočná. Niektoré ženy požívajú make-up trochu a niektoré veľa. Ale každá z nich by mala mať doma aspoň týchto päť produktov, ktoré ušetrí veľa času a zvýrazní krásne črty ženského tváre. Keď sa s nimi naučíte pracovať, nebudete musieť ani vstávať o hodinu skôr, aby ste sa dokonale nalíčili. Chce to naozaj len trochu cviku, perfektné líčenie s nižšie uvedenými produktmi je naozaj jednoduchosť sama. 

korektor 

Môžete ho nosiť ako s make-upom, tak i bez neho. Je skvelým pomocníkom, ak chcete zakryť vyrážku, akné (použite s make-upom) alebo len presvetliť tmavé miesta pod očami. Ak ste skúsenejší, môžete ho použiť, keď si vytvárate líčenie očí (cut crease: na viečko a naň naniesť nejaký trblietavý alebo svetlý očný tieň – návody na tento štýl líčenia iste nájdete na internete). 

Gél na obočie 

Nech máte obočie výrazné alebo ľahko prehliadnuteľné, tento produkt by pre vás mal byť nevyhnutnosťou. Môžete si vybrať medzi priehľadnými a farebnými gély. Výhoda tých priehľadných je, že vďaka nim obočie vyzerá veľmi prirodzene, ako by ste si na neho nič nedali a len drží učesané. Výhoda farebných gélov na obočie je, že mimo tvaru a fixácia na celý deň Vám dodajú aj farbu a už si ho nemusíte domaľovať ceruzkou. 

Kliešte na riasy 

Jeden z veľa obľúbených „no make-up make-up“ produktov, aj bez maskary vďaka nim budú riasy vyzerať krásne, dlhé, rozdelené a natočené. Hovorí sa o nich, že lámu riasy, ale zo skúsenosti veľa žien to nie je nič, čo by neurovnalo trošku ricínového oleja nanášaného každý deň pred spaním. 

rúž 

Produkt, ktorý má doma naozaj každá žena. Existuje ich veľa druhov, matné, lesklé, s trblietkami, priehľadné, lesky, v tyčinke ai. Každá žena preferuje inú farbu, každému typu žien pristane odlišný odtieň. 

Highlighter 

Tento produkt možno mnohých z Vás prekvapí, ale naozaj vám môže pridať „niekoľko hodín spánku“. Existuje mnoho typov, od veľmi trblietavých až po jemné s trblietavým nádychom. Na denné nosenie sa najviac hodí jemne ružový so zlatistým leskom. Vyskúšate? 

Môže sa Vám ešte páčiť...