Toto sú bytové doplnky, ktoré nesmiete doma postrádať

Pri zariaďovaní domácnosti dbáte hlavne na to, nech je vaša domácnosť podľa aktuálnych módnych trendov. Snažíte sa kupovať všetok nábytok či doplnky podľa aktuálnych módnych trendov, snažíte sa všetko perfektne kombinovať do farieb, pretože len tak viete, že dosiahnete modernej domácnosti. Ak si však lámete hlavu nad tým, aké bytové doplnky by ste si aktuálne mali kúpiť, prinášame vám pár tipov.

Samozrejme kategórie „bytové doplnky“ je obrovsky široká, je rozmanitá. Existuje hneď niekoľko kúskov, ktoré stoja za zakúpenie. Aby ste však neprišli len vďaka bytovým doplnkom na mizinu, našli sme pre vás pár doplnkov, ktoré skutočne nesmiete chýbať. Viete, o akých doplnkoch hovoríme?

• Chlpaté vankúšiky

K tým najviac moderným doplnkom sa radí chlpaté vankúšiky. Je to skutočne krásny, mäkký doplnok, ktorý si zamilujete. Väčšinou si ich ľudia kupujú v šedej, v bielej alebo vo svetlo ružovej farbe, čo schvaľujeme, pretože práve tieto farby sú aktuálne moderné. Neurobíte ani zle, ak si taký vankúšik kúpite v tmavo zelenej, luxusné farbe.

• kožušinky

Aktuálne frčí taky kožušinky, ktoré sa pokladajú väčšinou na pohovku alebo pod pohovku. Tiež sa často dávajú na jedálenský stoličky ako pekné doladenie, pokladáme si ich aj k posteli, aby sme vždy po prebudení stúpli do mäkkého a teplého.

• Dózy, karafy, vázy

Taky sú veľmi moderné aj dózy, karafy či vázy, ktoré sa dávajú na stôl a do ktorých sa väčšinou vkladá umelá kvetina alebo obľúbený eukalyptus, ktorý si kúpite snáď v každom kvetinárstve. Mimochodom táto zeleň je krásna aj suchá! Preto ju neváhajte, keď vám trochu uschne. Až začnú opadávať lístky skutočne hojne, až potom sa zamyslite nad tým, či nie je načase kúpiť inú, živú a čerstvú zeleň.

• Zlaté, medené doplnky

Pre niekoho je to gýč, pre iného je to comeback – vrátili sa do módy opäť veci, ktoré sú zlaté alebo medené. Nielen, že sa vrátili obľúbené poháre so zlatým lemovaním, ale tiež sa vrátili aj veľmi obľúbené plechové podnosy, ktoré slúžia vážne len ako dekorácia.

Môže sa Vám ešte páčiť...