Traky – comeback, ktorý milujeme

Ak chodíte pravidelne nakupovať, iste ste si všimli toho, že stále častejšie stretávate na pultoch obchodov povedomé kúsky. Nečudujte sa. Móda len čerpá z minulosti. Na módne comebacky by sme si mali už zvykať. Jedným takým comebackom bola džina bunda, potom napríklad zvonové nohavice (ktoré bohužiaľ nesklidil sebemenší úspech) alebo teraz sa k nám vracia roláky, ktoré sme ako deti nemali radi, pretože nám je mamičky vždy bolestivo naťahovali cez hlavu. Comeback, ktorý však milujeme, je ten v podobe traky.

Traky si určite pamätáte. Kto by ich nemiloval! Boli to vždy pohodlné džínsy, ktoré nám nikdy nemali tendenciu spadnúť. Dneska sa tento hit opäť vrátil a opäť je tak obľúbený, že je stále vypredaný na pultoch obchodov.

Traky a mnoho ich podôb

Mnoho ľudí si pod týmto slovom predstavia iba džínsy, ktoré sa predtým nosili. Dneska je samozrejme taky môžete splašiť, ale nie je to jediná ich podoba. Traky v podobe džínsov dnes kúpite na každom rohu a za pomerne dosť peňazí, ale je to hit, kvôli ktorému sa oplatí zhrešiť. Krásne sú traky v trhané podobe, ale samozrejme nevázejte ani nad klasickými podobami.

Okrem džínsov si môžete kúpiť lacláčové šortky, ktoré boli populárne hlavne počas leta, a taky lacláčové šaty. Tie sú obľúbené hlavne teraz, a to nielen v džínsovej, ale aj v manšestrákové podobe.

Ako traky nosiť?

Traky môže nosiť úplne každý a to, s čím ich budete kombinovať, tomu sa medze nekladú. Samozrejme najkrajšie sú v kombinácii s jednoduchými a jednofarebnými kúskami. Nebráňte sa ale aj iným kombináciám – móda je v tomto skutočne zhovievavá.

Najlepšie urobíte, keď k nim kúpite nejaké pekné tenisky, napríklad Vans Old School, ktoré sú teraz skutočne moderné a populárne. K tomu si nezabudnite zaobstarať batôžtek, ktoré sa k tomuto druhu oblečenia hodí omnoho viac než kabelka.

Môže sa Vám ešte páčiť...