Trendy, ktoré nesmú chýbať v modernej domácnosti

Ak sa zaujímate o svet bývanie, potom vás iste udivuje to, ako sa trendy neustále mení – to už je ako v móde. Ovšem čo sa týka bývania, väčšinou sa dbá hlavne na svoj vlastný štýl. V poslednej dobe sa však veľmi populárna stávajú hlavne také kúsky, ktoré sú skôr extravagantné, ale nájdeme v trendy novinkách aj niečo, čo sa hodí takmer do každej domácnosti a čo hlavne každá domácnosť ocení. Poďme si povedať, za čo sa vlastne vo svete bývania oplatí minúť peniaze.

• Masívne podoby žalúzií

Hlavne v lete nám slniečko robilo problém. Väčšinou sme sa pozerali na televíziu, keď do toho nám nepríjemne začalo svietiť do očí. Samozrejme sme s tým chceli niečo robiť, a tak sme väčšinou zastrelí žalúzie, ktoré má väčšina z nás zabudované v oknách. Avšak dnes sa stali populárne nie tie žalúzie, ktoré sú priamo v oknách, ale štýlové sú hlavne tie, ktoré sú od stropu až po zem a sú masívne, teda široké. Väčšinou ich vidíte v spojitosti s francúzskymi oknami, ale francúzske okná naozaj nie sú jediná okná, ku ktorým sa tieto masívnejšie typy žalúzií hodí.

• Kontrasty, kontrasty, kontrasty!

V súčasnom modernom svete bývania sa veľmi dbá na kontrasty. Pokiaľ máte čisto bielu domácnosť, potom sa väčšinou rozhodnete kúpiť nejaký výrazne modrý, pestro žltý či výrazne červený bobek či kreslo. A práve o týchto kontrastoch to je! Práve také kontrasty sú dnes populárne, sú nadčasové a robia akúkoľvek domácnosť tou najviac štýlovú a moderné.

• Masívne závesy

Ďalšie bodom na zozname horúcich módnych trendov sú hlavne masívne závesy, ktoré naozaj nestarnú. Sú to také typy závesov, ktoré sú opäť od stromu, až po zem, a opäť sa nehodí len k francúzskym oknám, ku ktorým sú priraďované. Nájdete ich dnes naozaj v akomkoľvek obchode s nábytkom či s bytovými doplnkami. Tento nadčasový kúsok nikdy nevyhodíte, tým si môžete byť istí.

Môže sa Vám ešte páčiť...