Trendy v kúpeľniach pre tento rok. Aké sú?

Rozhodli ste sa rekonštruovať vlastnú kúpeľňu, ale nie ste si istí tým, čo je práve moderné? Ak sa púšťate do rekonštrukcie alebo respektíve do modernizácie kúpeľne, mali by ste vedieť, čo sa rovná nosí a čo je práve v kurze. Nemáte predsa záujem o investovanie do kúpeľne, ktorá bude už po dokončení out. Máte záujem o štýlovú kúpeľňu, ktorú vám bude kdekto závidieť, nemáme pravdu? Aby ste takúto kúpeľňu skutočne vykúzlil, poradíme vám, čo sa práve nosí vo svete kúpeľní, respektíve čo je aktuálne trendy v kúpeľniach.

Kúpeľne sú miesto, kde relaxujeme a kde je nám skrátka dobre. Preto by sme sa mali snažiť zariadiť kúpeľňu hlavne tak, aby sa páčila nám. Ak sa vám niektoré kúpeľňové trendy nepozdávajú, skrátka do nich neinvestujte. Nechcete predsa, aby ste sa v kúpeľni cítili zle alebo nepríjemne.

V kúpeľniach hrajú prím prírodné materiály

Na čo sa máte zamerať? Rozhodne na prírodné materiály. Tie by sa mali nachádzať v celom interiéri, nielen v kúpeľniach ako takých. Ak však teraz rekonštruujete alebo modernizujete svoju kúpeľňu, dajte prednosť masívu, ktorý je však potrebné povrchovo ošetriť ideálne olejovoskovanie vrstvou. Pokiaľ bude prírodný materiál opatrený touto vrstvou, bude daná vec odolná voči vlhkosti a vode, čo je dôležité v kúpeľni ako takej.

Nech je kúpeľňa tmavá

Premýšľate nad tým, akú farbu do kúpeľne pridať či v akej farbe kúpeľňu zariadiť? Stavte na tmavé odtiene farieb, pretože to je práve in. Rovnako ako kuchyne by teraz mali byť tmavé, rovnako tmavé by mali byť kúpeľne. Ideálne by bolo, keby ste svoju kúpeľňu zariadili do tmavo hnedej farby alebo do farby čiernej či antracitovej. K tomu pridajte sanitárne doplnky, ktoré pokojne budú lesklo nerezové alebo pozlátené.

Slim je trendy

Aj v kúpeľniach je štýlové to, čo je zároveň tenké. Preto investujte do výrobkov z tenkostenné keramiky. To dodá kúpeľniam šmrnc a tiež nevratnú eleganciu.

Môže sa Vám ešte páčiť...