Tri typy sukní, ktoré sú teraz in!

Móda je v súčasnej dobe pomerne rozmanitá. Každý si príde na svoje. Samozrejme existujú kúsky, ktoré by sme vo svojom šatníku mali mať, nech už je náš štýl akýkoľvek. Každý by mal moji vo svojom šatníku niekoľko typov džínsov, každý by mal mať v súčasnom ročnom období hneď niekoľko svetrov, ktoré ho ochráni pred chladom. Okrem toho by sme mali mať aj sukne, ktoré využijeme na mnoho rôznych príležitostí. Toto sú tri sukne, bez ktorých nie je náš šatník úplný.

Sukne sú povinnou súčasťou šatníka každej ženy. Ženy by mali mať na pamäti, že v súčasnej dobe sa dajú sukne využiť na mnoho rôznych príležitostí. Môžu si ich obliecť na výročie, ak oslavuje s priateľom, môžu si ich obliecť do práce, len tak v lete, môžu si ich vziať do kina alebo na iné rande či schôdzku s kamarátkou. Sukne sú taky súčasťou kufra vtedy, keď sa balíme na letnú dovolenku. Hlavne na nej by sme bez krátkeho odevu pravdepodobne uvarili.

Poďme si preto povedať tri typy sukní, bez ktorých sa nezaobídete.

1) Tylové sukne

Veľmi populárne sú v súčasnej dobe tylovej sukne, ktoré sa predávajú snáď všade. Sú skvelé nielen na bežné nosenie, ale taky sú skvelé na ples, kedy sa ľahko skombinujú napríklad s pekným topom na úzke ramienka. Samozrejme sa môžu kombinovať aj s bežnými tričkami či blúzkami, ale to už nie je ideálny look na ples.

2) Džínsová sukňa

Vlani sa taky do módy dostali džínsové sukne, ktoré sú istým comebackom. Predsa len sa nosili v deväťdesiatych rokoch, keď je nosili hlavne naše mamičky na diskotéky. Dneska je nájdete hlavne so zapínaním vpredu, kedy je zapínanie buď na zips, alebo na cvočky.

3) Maxi sukne

Ani sa nenazdáme a budú tu letnej dovolenky, preto by sme sa už teraz na ne mali pripraviť. Do kufra by sme mali zabaliť aj takzvanú maxi sukňu, čo je dlhá sukňa až k členkom, ktorá je úžasne voľná, teda pre leto ako stvorená.

Môže sa Vám ešte páčiť...