Tvarovanie postavy mrazom prináša neinvazívnu kryolipolýza. Čo všetko dokáže?

Existuje na svete žena, ktorá by bola dokonale spokojná so svojou postavou a nič by si neželala zmeniť? Neustála kritika a snaha o zdokonaľovanie sa nie je na škodu. Len musíte vedieť, ako to celé správne uchopiť a vybrať si vhodnú metódu. Jednou z variant neinvazívneho ošetrenia s cieľom odstránenia tukových buniek je práve kryolipolýza. V čom spočíva a ako vybrať tú skutočne účinnú?

Tvarovanie problematických partií

Menšie stehná, odstránenie tuku z bruška a zmenšenie problematickej partie v oblasti zadku sú najčastejšie aplikácie kryolipolýzy. Ošetrované miesto musí byť vhodné na vákuové nasatie. Výhodou tejto metódy je neinvazívny zákrok bez nutnosti dlhej rekonvalescencie v porovnaní s invazívnou liposukciou. Ošetrenie danej partie je možné opakovať až do tej chvíle, než budete plne spokojní s výsledným vzhľadom.

Neinvazívna a šetrná metóda

Kryolipolýza funguje na základe cieleného mrazenia tukových buniek. Prístroj je vyložene sústredený iba na tukové tkanivo, takže nehrozí poškodenie okolitých buniek. Tuk je následne donútený k rozpadu a vylúčeniu metabolizmom. Po ošetrení sú tukové bunky úplne odstránené. Prvý viditeľný efekt si všimnete hneď po dokončení ošetrenia. Počas ďalších troch mesiacov telo ďalej odbúrava tukové bunky tak, aby všetko prebehlo bez zbytočne veľkej záťaže na organizmus.

Maximálny efekt iba s kvalitným prístrojom a patentovanou technológiou

S úspechom prichádzajú nasledovatelia, ktorí sa snažia skopírovať danú metódu. Avšak alternatívy prístroja Zeltiq CoolSculpting® ani zďaleka nedosahujú požadované výsledky. Investície do takéhoto ošetrenia sú vo veľkej väčšine vyhodené peniaze. Pokiaľ naozaj túžite po tvarovaní postavy pomocou kryolipolýzy, stavte na osvedčenú kvalitu. Okrem certifikovaného prístroja je dôležité prostredie kliniky a personál. Klinika Mediestetik v Prahe disponuje autentickým prístrojom Zeltiq CoolSculpting®, ktorý je doplnený vyškoleným personálom a snahou o vytvorenie čo najviac príjemného prostredia.

Môže sa Vám ešte páčiť...