Uprataná kúpeľňa za 15 minút

Úklid koupelny na15 min

V kúpeľni je potrebné upratovať často. A na rozdiel od ostatných miestností vo vašej domácnosti, nemôžu byť len „vyzdvihnúť“ a stále považovať za čistý. Tento program 15-minútového upratanie kúpeľni, vyčistenie umožňuje udržanie čistoty v kúpeľni, bez tráviť hodiny čistenie a dezinfekciu. Táto príručka môže ponúknuť pomoc pre svoje deti naučiť požiadavky na čisté kúpeľni, bez toho, aby pracujúci celý deň.

Majúce materiál dohromady na začiatku práce je nevyhnutné na zabránenie rozptýlenie. Beh dole uchopiť metlu, mohlo by vás zaujímalo, či pošta má prísť ešte. Pri kontrole e-mailu ste sa rozhodli podať niektoré z nich. List vám pripomenie zavolať člena rodiny. Než sa nazdáte kúpeľňa je tá posledná vec na mysli. Sústrediť na jeden konkrétny úlohu naraz.

Zvädnúť všetky špinavé oblečenie a dať ich do vnútra koša.

Nebojte sa o nič iné, než o špinavé oblečenie. Neprerušujte zbieranie oblečenie vyhadzovanim odpadkov alebo odkladaním fliaš šampónu. Iba sa starať o špinavé oblečenie. Neobťažujte sa snažiť otočiť ponožky pravú stranu, alebo rozvinúť nohavice. Jednoducho to všetko hodiť do koša alebo boxu.

Hoďte všetky odpadky do koša.

Opäť sa zameriavajú iba na zjavné na kôs.

Použite dezinfekčný tampón k utretie umývadla a vaňových plôch.

Naším cieľom je dostať umývadlo a vaňu na reprezentatívnu úroveň. Nedbalo zotrieť vaňu. Možno budete musieť venovať viac času umývadle. Nosiť jednorazové rukavice pre ochranu pokožku a pomôže vyčistiť bez obáv o tom, čo sa dotknete.

Použitie záchodovú kefu a WC čističe, krátko vycídit vnútro WC.

Opäť to nie je úplný z čistenia záchodu. Sme udržuje od poslednej dobe sme vydrhnutého, alebo sa rýchlo dostať to dosť reprezentatívna pre neočakávané hostí.

Toaleta čistenie nástrojov

Vyčistite záchodovej plochy

Použitie dezinfekčné zotrieť, zotrieť vonkajšku plochu záchodu.

Používanie ju otrieť nebude trvať dlho, aby krátko bežať cez vonkajší povrch WC. Môžete rýchlo zotrieť najvýraznejšie nečistoty.

Použitie na čistenie skla alebo octu, zotrieť zrkadlo.

Páči sa mi dať si trochu času na túto úlohu, aj keď som v zhone. Hostia budú pravdepodobne trávia najviac času skúmaním seba v zrkadle. Budú si nevyhnutne všímať škvŕn a pruhov.

Domáce čistič skoľ – používa sa ocot

Vezmite všetky položky, ktoré patria do inej miestnosti.

Vložte ich do koša, škatule, alebo vrecia.

Vyhľadať položky, ktoré patria v kúpeľni na ich správne miesta.

Neberú čas reorganizovať liek alebo ľanové skrine. Stačí umiestniť predmety späť tam, kam patrí. Nechať organizovanie, keď máte viac času.

Krátko zamiesť podlahu. Venovať sa hlavnému dopravnému priestoru. Ak máte Swiffer, Readymop, alebo niečo podobné, môže trvať len pár sekúnd na mop.

Odlož svoje potrebné predmety

Nezabudnite si vziať 3 sekundy žasnúť nad vašou výkonnosťou

Tipy:

Uskutočnenie takto rutinnej údržby pre kúpeľne bude robiť každý 15 minút vyčistenie ísť oveľa rýchlejšie.

Po všetky vaše kúpeľňa potrieb pre túto prácu spoločne uskladnené môže robiť prácu. Ak máte loviť po celom dome na dodávky, budete jesť preč svoj čas a robiť svoju prácu oveľa dlhšie. Buďte opatrní skladovanie nebezpečných chemikálií, kde si deti alebo domáce zvieratá je možné dosiahnuť.

Čo potrebuješ:

  • Koš , tašku, alebo krabicu, kam dáte nepatriace položky
  • Smetiak a mop
  • kontajner na odpadky
  • dezinfekčné obrúsky
  • čistič skla
  • WC štetka
  • WC čistič

Môže sa Vám ešte páčiť...