Večne IN: Kozmetické triky sú s nami už dekády

Niektoré triky nám môžu uľahčiť líčenie alebo zakryť nedokonalosti. Ako nás urobiť krásnymi? Tieto triky na líčenie sú možno večné!

Trojuholník, nie polkruh

Keď chcete zakryť kruhy pod očami, mali by ste byť šikovní. V skutočnosti ich zakrytie korektorom môže pomôcť ešte viac zvýrazniť. Namiesto toho namaľujte linky v tvare trojuholníka, ktoré potom rozotrite kozmetickou hubkou alebo štetcom.

Zakrytie pupienka

Je to hrozné! Práve sa chystáme odísť a chceme vyzerať čo najkrajšie. Potom si však všimneme pupienok, ktorý akoby žiaril. Červený kúsok nemôžeme zakryť korektorom, nech sa deje čokoľvek! Našťastie existuje účinné riešenie tohto problému. Na pupienok stačí naniesť zelený alebo žltý korektor. Čo sa stane? Zelená alebo žltá farba sa postará o neutralizáciu červenej. Na túto vrstvu potom môžete naniesť bežný korektor.

Oči, ktoré vyzerajú naozaj expresívne

Chcete farebné tiene? Aby farba vynikla, musíte si pripraviť dobrý podklad. Môžete to urobiť s dobrým základom. Najprv nakreslite tvar tieňov na korektor bielou ceruzkou. Až potom naneste svoj obľúbený výrazný tieň. Bude krásne farebná, presne ako na palete.

Mačacie oči sú večné

Keď sa o líčení hovorí ako o nadčasovom, je to určite líčenie mačacích očí. Hodí sa pre dámy všetkých vekových kategórií a pôsobí mladistvo aj roztopašne. Budete sa cítiť sexy! Ako urobiť prvé riadky? Jednoduché. Vezmite si kreditnú kartu a priložte si ju k oku. Nakreslite hranicu tak, ako by ste si ju predstavovali. Pochopili ste to správne? Vynikajúce!

Nakreslite X

Pri kreslení srdiečka na pery nie je vždy ľahké dosiahnuť správny výsledok. Pomôže vám, ak si na hornú peru nakreslíte X. Takto môžete ľahko trafiť do tvaru srdca.

Chcete plnšie pery? Pri kontúrovaní si dajte záležať a vymaľujte stred pier bielou ceruzkou. Tým na seba upozorníte a zvýrazníte plnosť pier.

Môže sa Vám ešte páčiť...