Voda, 6 spôsobov, aby chutila lepšie

Lepší chuť vody

Nie každý má chuť na vode, ale všetci to potrebné zabezpečiť, aby naše telo naďalej fungovať správne. Ak chcete piť viac vody, ale nie sú blázon chuti (alebo jeho absencia) naznačuje, tu je niekoľko tipov, ktoré môže robiť to oveľa príjemnejšie:

  1. Pridajte čerstvé ovocie.Citrusové ovocie, ako sú citróny, citrusy a pomaranče, sú klasické vodné zosilňovače, ale aj iné ovocné príchute by tiež zvádzať vaše chuťové poháriky.Skúste drvenie čerstvé maliny alebo melón do vody, alebo pridaním jahody plátky.Uhorky a čerstvá mäta je osviežujúci chuťou rovnako – a to najmä v lete.
  2. Pomocou šťava.Všetky použité ovocné šťavy môžu byť dobrým základom chuť k vode, ale džúsy ako brusnice, granátové jablko a hroznovej príchuti, sú obzvlášť chutné.Ísť pre výrobu nápojov, ktoré sú všetky prírodné, bez pridaných cukrov. A pamätajte: Ovocie a ich šťavy nie sú len dobrý vkus – obsahujú vitamíny a antioxidanty, ktoré môžu ťažiť svoje zdravie príliš.
  3. Buďte kreatívni s ľadom.Niektorí hovoria, že ľadová voda chutí lepšie ako voda slúžil pri izbovej teplote.Ak je tomu tak, ochutené kocky ľadu môže podať ešte lepší pitie. Použiť niektoré z návrhov aromatických vyššie a začať experimentovať s čerstvým ovocím, mäta, uhorka alebo kocky ľadu. Jednoducho rozsekajte svoju aditívnu voľbu, pridajte ho do zásobníka na kocky ľadu spolu s vodou, potom zmrazte. Môžete tiež zvážiť džús, čaj alebo kávové kocky. Ak chcete byť viac kreatívny, použite IceCube zásobníky, ktoré prichádzajú do zábavných tvarov, ako hviezdy, kruhy, alebo dokonca ryby.
  4. Piť čaj.Bylinné, ovocné, zelené, biele a červené čaje sú všeobecne považované za pre vás lepšie než čiernych čajov (alebo kávu, keď na to príde), pretože obsahujú málo nebo skoro žiadny kofeín.A existuje nespočetné množstvo príchute týchto čajov z čoho vyberať. Začať s výberom na miestnom trhu alebo obchode so zdravou výživou. Ak máte záujem o pokračovanie exotickejšie chute a sofistikované čaju jazyku skúma širokú škálu špeciálnych čajov, ktoré prichádzajú zo všetkých kútov sveta.
  5. Skúste bujóny, vývary a vývary.Ak vaše chuťové bunky sa prikloní k pikantné, môže sa preniesť na čaj a začať popíjanie jeden z týchto horúcich i slaných kvapalín.Vyberte si verzie nízkotučné a nízkym obsahom sodíka pre maximálny prínos pre zdravie.Vzhľadom k tomu, polievka je na vodnej báze, budú šálku horúcej polievky započítavať do vášho denného príjmu tekutín.

Môže sa Vám ešte páčiť...