Všetko, čo by ste mali vedieť o meditačných pyramídach

S meditačnými pyramídami ste sa už mohli stretnúť. Nejedná sa o novinku na trhu, avšak teraz je o ne veľký záujem, a to predovšetkým preto, že ľudia sú neustále v strese a potrebujú mať miesto, kde sa môžu zasa upokojiť a relaxovať. Takéto miesto predstavuje práve meditačné pyramídy, čo je predovšetkým priestor určený nielen k meditácii a odpočinku, ale tiež k štúdiu alebo prípadne na čítanie. Mnohí ľudia tvrdia, že sa jedná o liečivé pyramídy, avšak všetko je skôr psychického rázu. 

Možno ste sa s meditačnými pyramídami už stretli, možno sa s nimi ešte len stretnete. Ak vás však očarí natoľko, že sa rozhodnete do nich investovať, mali by ste o nich vedieť prvý, posledný. 

Kam umiestniť pyramídu? 

Dôležité je vedieť, kam meditačné pyramídu, ktoré sa tiež prezýva energetická pyramída alebo pyramída energie, umiestniť. Aby sme však boli presní, oveľa dôležitejšie je vedieť, akým smerom pyramídu umiestniť, než kam ju umiestniť. Na mieste väčšinou nezáleží, najčastejšie sa umiestňuje na záhradu, a to konkrétne na miesto, kde cítime negatívnu energiu, ktorá sa razom s pomocou meditačné pyramídy vyruší. 

Avšak čo sa týka smeru, meditačné pyramída by sa mala nasmerovať severojužne. Špičkou bude prijímať kozmickú energiu, zospodu bude prúdiť zemská energie a obe sa v pyramíde spoja do pyramidálne energie, ktorá je podľa všetkého liečivá. 

Aké sú účinky meditačných pyramíd? 

Ako sme spomenuli, meditačné pyramídy dokážu človek vyliečiť skôr po psychickej stránke, ale je nutné uverejniť niektoré účinky, ktoré potvrdzujú tí, ktorí majú meditačné pyramídu doma. Patrí k nim urýchlenie liečby chorôb a zranení, tiež sa ruší vplyv elektrosmogu, taktiež pyramidálne energia pomáha pri psychickom vyčerpaní. Okrem iného dobíja človeka pozitívnou energiou, avšak taktiež podporujú rast rastlín a kvetov a odstraňujú z potravín či pokrmov škodlivé látky. 

Môže sa Vám ešte páčiť...