Vyberáme dekoračné látky

Dekoračné látky sú prvkom, ktorý vám pomôže presne definovať váš jedinečný štýl v celom byte. V akej miestnosti nesmie chýbať a kde vám pomôžu nájsť tú pravú atmosféru?

Jedálenský priestor – vždy štýlovo

Milujete, keď je u vás vždy krásne prestreté a váš jedálenský priestor vyjadruje vašu lásku k bytovému designu? V tom prípade sa dekoračné látky skvele osvedčia práve v tvorbe originálnych kompozícií pre váš jedálenský stôl. Vyberte si vzorované aj jednofarebné dekoračné látky, s ktorými vytvoríte súhru farieb i nápadov. Už sa tešíte, keď budete mať prichystanú variantu pre jednotlivé ročné obdobia?

Závesy tvoria teplo domova

Zatiaľ čo záclony nám pomáhajú si doma udržať súkromie, závesy ponúkajú pocit príjemného pohodlia a krásne teplo domova. Nemusíte ich pritom používať na zatienenie miestnosti, bohato postačí, keď budú plniť svoju estetickú funkciu. Dekoračné látky sa skvele hodia na tvorbu nadýchaných závesov. Aká farba sa hodí pre vašu spálňu a obývaciu izbu?

Paráda vo vašej obývačke

Obývaciu izbu milujeme preto, že je v nej jedinečné pohodlie a pohoda. Prajete si priestor štýlovo doladiť? Dekoračné látky vám pomôžu nájsť presne také riešenie, ktoré bude zodpovedať vašim prianiam. Vytvorte si celý arzenál dekoračných vankúšikov, s ktorými bude miestnosť mať tú správnu atmosféru.

V spálni vždy krásne upratané

Prajete si, aby sa na vašich perinách cez deň neusadzoval prach? Pomocou dekoračných látok si nechajte zhotoviť jedinečný prehoz na vašu posteľ. Periny tak budú vždy zozbierané a nehrozí, že by sa na nich usadzovali častice prachu a ďalšie nástrahy pre alergikov.

Váš domov ešte viac vyšperkujete, keď si na každé ročné obdobie vytvoríte jedinečné dekorácie. Stačí vám korpus na venček a môžete pomocou látok a prízdob tvoriť textilné venčeky, ktoré zabývajú váš domov a jasne definujú čas, v ktorom sa práve nachádzame. Chcete jesennú krásu? Alebo budete tvoriť jarnú dekoráciu?

Môže sa Vám ešte páčiť...