Vyberáme dekoračné látky

Dekoračné látky sú prvkom, ktorý vám pomôže definovať váš jedinečný štýl v celom dome. Ktoré miestnosti nesmú chýbať a kde vám pomôžu nájsť tú správnu atmosféru?

Jedáleň – vždy vo veľkom štýle

Milujete, keď je vaša jedáleň vždy krásne usporiadaná a vyjadruje vašu lásku k interiérovému dizajnu? Potom sú dekoračné látky ideálne na vytvorenie originálnych kompozícií na váš jedálenský stôl. Vyberte si vzorované aj jednofarebné dekoračné látky, aby ste vytvorili súhru farieb a nápadov. Tešíte sa na variant pre rôzne ročné obdobia?

Záclony vytvárajú teplo domova

Zatiaľ čo záclony nám pomáhajú udržať si súkromie, závesy poskytujú pocit útulného pohodlia a krásneho tepla domova. Nemusíte ich používať na zatienenie miestnosti, na svoju estetickú funkciu sú úplne postačujúce. Dekoračné látky sú ideálne na vytvorenie nadýchaných závesov. Aká farba je vhodná pre vašu spálňu a obývačku?

Sprievod vo vašej obývačke

Obývaciu izbu máme radi, pretože je jedinečne pohodlná a relaxačná. Chcete svoj priestor štýlovo zmeniť? Dekoračné látky vám pomôžu nájsť presne také riešenie, ktoré zodpovedá vašim želaniam. Vytvorte si celý arzenál dekoratívnych vankúšov, ktoré dodajú miestnosti tú správnu atmosféru.

Spálňa je vždy krásne uprataná

Chcete, aby sa na vašich perinách počas dňa neusadzoval prach? Pomocou dekoračných látok si vytvorte jedinečný prehoz na posteľ. Takto budú periny vždy čisté a nehrozí, že sa na nich usadia prachové častice a iné nástrahy pre alergikov.

Vytvorte si jedinečné dekorácie pre každé ročné obdobie a ozvláštnite tak svoj domov. Potrebujete len puzdro na veniec a pomocou látok a ozdôb môžete vytvoriť látkové vence, ktoré rozžiaria váš domov a jasne určia ročné obdobie, v ktorom sa nachádzate. Chcete jesennú krásu? Alebo budete vytvárať jarnú dekoráciu?

Môže sa Vám ešte páčiť...