Vyberáme regály do jednotlivých miestností domu

Máte pocit, že váš dom je jeden veľký neporiadok? Že vo vašom príbytku chýba akýsi poriadok alebo že žiadna vec nemá svoje miesto? Potom to napravte! Zaobstarajte si domov kvalitný regálový systém, vďaka ktorému bude mať naraz všetko svoje miesto. Ponuka regálových systémov je však dnes veľmi široká, preto je asi ťažké vybrať ten, ktorý sa hodí do vášho domu. Keďže vieme, že regálové systémy sa však hodia do každej miestnosti domácnosti, poradíme vám, do akej miestnosti voliť ktorý typ. Nie kamkoľvek sa hodia kovové regály, a nie všade sa dobre darí tým dreveným.

Kovové regály do pivnice alebo špajze

Kovové regály nepatria k tým najkrajším, ale na druhú stranu patria k tým najkvalitnejším. Spoľahnúť sa na ne môžete napríklad v pivnici, kde do nich prehľadne naukladáte všetky druhy zeleniny, ktoré ste si vypestovali, alebo zaváraniny či marmelády. Rovnako dobre vám poslúži aj v komorách, kde si do nich uložíte všetky suroviny, s ktorými dnes a denne pracujete. Pamätajte na to, že kovové regály sú skutočne stabilným pomocníkom, spoľahnúť sa na ne môžete skutočne stopercentne.

Okrem špajze a pivníc sa hodia regály do garáží. Pokiaľ stále neviete, kam ste dali olej alebo vodu do ostrekovačov, vďaka kovovému regálu už budete mať prehľad.

Drevené regály do obývacích izieb

Pokiaľ potrebujete regál do obývačky, ideálna je drevená alternatíva. Je síce oveľa drahšia ako kovový regál, ktorého kúpite za hubičku, ale na druhú stranu naozaj pekne vyzerá. Jeho montáž ale nie je tak jednoduchá. Je dobré zavolať si skúseného stolára, ktorý vám s montážou (alebo prípadnou demontážou) pomôže.

Drevené regály je možné dnes kúpiť v mnohých prevedeniach. Môžu byť nositeľmi celej škály farieb, teda si určite nájdete ten, ktorý sa hodí presne do vášho interiéru, či už ho máte sfarbený do biela alebo modra.

Môže sa Vám ešte páčiť...