Vyhnite sa obočie, ktoré vyzerá ako spálené hranolky!

Mnoho žien sa túži pýšiť naozaj nádherným obočím. V dnešnej dobe sa predsa veľmi dbá na vzhľad, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa ženy dnes a denne snaží zapôsobiť svojim make-upom, ktorý však nikdy neprezradí, kto skutočne sú, pretože mnoho žien má na sebe naozaj veľkú vrstvu make- upu, takže po odlíčení je to úplne iný človek.

V dnešnej dobe kolujú hlavne na sociálnych sieťach najrôznejšie videá, ktorú poukazujú na to, ako by sa ženy mali správne líčiť. Videá v sebe nesú hlavne správne kontúrovanie, ktoré je dneska veľmi populárny, ďalej tiež ukazujú, ako správne docieliť perfektných pier s kontúrovacou ceruzkou a tiež sa zaoberajú správnym tvarom tekuté linky, ktorú väčšina žien bohužiaľ stále nevie nakresliť.

Avšak v posledných mnohých videách sa väčšinou vizážistky zaoberajú jedným jediným, a to obočím. Obočie je dnes asi najdôležitejšie z celej tváre a len máloktorá žena má obočie tak krásne, aké by si priala mať. Preto siahne radšej po farbe na obočie alebo po nejakých tuhých prípravkoch, vďaka ktorým si obočie namaľujú. Lenže nie každá žena si uvedomuje, že obočie musí byť čo najviac prirodzené – nesmie vyzerať ako spálené hranolky, čo sa bohužiaľ aktuálne deje nespočetnekrát denne.

Ako vytvoriť krásne obočie?

Základom pekného obočie je hlavne správna farba na obočie a hlavne správny štetec. Čo sa týka štetce, ten je najlepší taký, ktorý je zošikma a úzky, hlavne pevný, aby dokonale držal tvar pri kreslení obočia. Čo sa týka farby na obočie, odporúčame rozhodne kalíšok od NYX. Farba veľmi dlho drží a neobtiskne sa, čo u mnohých ceruziek na obočie povedať nejde. Ceruzky na obočie však zahoďte, pretože tie nikdy nebudú plnohodnotne zodpovedať farbe vašich vlasov a obočie tak bude úplne iné.

Odkiaľ začať?

Začína sa vždy od konca, kedy sa urobí konečný „chvostík“. Potom sa nachystá predná strana tak, že sa začne od spodu, vršok obočie sa potom len jemne doladí, aby to vyzeralo súmerne. Časť najbližšie k nosu sa však musí len jemne vytieňovať – ​​nepoužívajte na tieto časti najtmavšie farbu, pretože väčšinou toto spôsobí, že obočie sú ako hranolky.

Môže sa Vám ešte páčiť...