Vyjdite si loďou – tento zážitok stojí za to!

Dnes žijeme v dobe, kedy si môžete vyberať takú dovolenku, ktorá vás doslova nadchne. Ak si vyberáte podľa cien, ponúkne sa vám totiž hneď niekoľko možností, ako môžete svoju letnú (alebo inú) dovolenku prežiť. Nebojte sa navštíviť také miesta, na ktorých ešte nikto nikdy nebol. Budete aspoň môcť svojim susedom čo rozprávať! Skúste napríklad takú dovolenku na lodi.

V poslednej dobe sa dovolenky na lodi stali pomerne populárne, aj keď Česi si k nej ešte nenašli takú tú svoju cestičku. Väčšinou sa hovorí, že táto dovolenka je len pre bohatých, ale dnes existuje toľko spoločností a hlavne toľko zľavových portálov, kde sa k takejto nevídanej dovolenke dostanete doslova za babku. V súčasnosti nájdete tento zájazd napríklad na Slevomatu, čo je portál, kde pravidelne nachádzate rad lákavých ponúk pre mnoho zájazdov.

Ako taká dovolenka prebieha?

Ak by vás zaujímalo, ako konkrétne táto dovolenka prebieha, tak väčšinou tak, že sa letecky presuniete do nejakého prístaviska, odkiaľ budete odchádzať. Potom už zostanete len na mori. Väčšinou sa jedná o viac ako dvojtýždňové dovolenky, pri ktorých navštívite vďaka lodi kus sveta. Stretnete sa nielen s obyvateľmi Kréty, ale tiež navštívite Grécko, Dubaj, Egypt, Saudskú Arábiu a mnohé, mnohé ďalšie krajiny.

Na lodi je pre vás vždy každý deň prichystaný nejaký program. Máte k dispozícii nielen tunajšie bazén, ale aj vírivku, ďalej napríklad obľúbené wellness alebo dokonca aj fitness kútik. Všetko, čo je na lodi, je vám plne k dispozícii, a tak sa nebojte využiť všetky atrakcie.

Samozrejme je o vás postarané nielen po ubytovacie stránke, ale aj po tej stravovacie. Spíte väčšinou v nejakej z kajút, jedlo máte nielen trikrát denne, ale pripravené sú pre vás taky najzaujímavejšie desiaty a špeciality.

Koľko taká dovolenka stojí?

Väčšinou sa táto dovolenka pohybuje okolo tridsiatich tisíc na osobu. Ak by sa jednalo o dvadsaťdňovej dovolenku, nájdete ju približne za štyridsať tisíc korún, čo je prijateľná cena za počet miest, ktoré navštívite.

Môže sa Vám ešte páčiť...