Ako to vyriešiť s podprsenkou, keď mám top s holým chrbtom?

Sledujete módne trendy? Potom iste viete, že sú teraz v móde odhalený chrbát. Všetko začalo tým, že sa začali nosiť šaty s hlbokými výstrihmi na chrbte, ktoré sa nosili najmä do spoločnosti na veľkolepé plesy alebo charitatívnej udalosti. Potom sa také šaty začali nosiť aj na bežné nosenie a zožali jeden úspech za druhým. Teraz sa to dopracovalo až k takému štádiu, že sa nosí topy s odhaleným zásady takmer kamkoľvek. Otázkou ale je, ako to urobiť s podprsenkou. Žiadna žena netúži po tom, aby jej podprsenka kazila jej dokonalý outfit. 

Hlboká chrbát sú síce nádherná na každom štýlovom odeve, bohužiaľ dokážu spôsobiť aj značné nepríjemnosti, a to konkrétne vtedy, kedy si kúsok s odhaleným chrbtom oblečieme, bohužiaľ vyčnieva nám podprsenka, čo je veľmi, veľmi nepekné. Našťastie existuje hneď niekoľko tipov, ako s týmto problémom zatočiť. 

Nalepovacia podprsenka 

Žijeme vo svete plnom vychytávok a vymožeností. Jednou takou vychytávku môžeme použiť aj vtedy, keď chceme mať na sebe odev s holým chrbtom, ale nechceme, aby nám pozerala podprsenka von. S tým nám môže pomôcť nalepovacie podprsenka, ktorá sa pritlačí na prsia a nespadne, aj keď budeme robiť čokoľvek. Jedná sa len o akúsi podperu prsiach, ktorá nemá žiadny popruh. 

Nálepky na bradavky 

Mnohým ženám však nevadí, že nemajú podprsenku. Vadí im ale to, že napriek blúzku presvitajú bradavky. Je teda možné si na bradavky nalepiť špeciálne nálepky, ktoré je zamaskujú. Pevné poprsie tak bude vyzerať ako v podprsenke. 

Podprsenky s čipkou 

Je však ešte jedna možnosť pre tých, ktorí sa podprsenky nechcú vzdať. Sú to krásne podprsenky, ktoré majú vzadu na chrbte čipky. Takéto podprsenky síce idú vidieť, ale čipka je tak vkusná, že nedochádza k žiadnemu narušenej dokonalého outfitu. Teraz také podprsenky zoženiete dokonca v zľave. 

Môže sa Vám ešte páčiť...