Ako vytvarovať oblečením zadoček?

Na oblečenie dbá rad žien. Niet sa čomu čudovať, veď je všeobecne známe, že šaty robia človeka. Keby na také oblečenie dbali aj páni len z časti tak, ako na neho dbajú ženy, bolo by všade plno krásnych a štýlových párov, ktorí by sa od seba nechali len inšpirovať. Ak ste však žena a oblečenie vám nie je cudzia, možno by ste mali vedieť, ako vďaka nemu dokonale skryjete zadoček, pokiaľ nie je dokonalý.
Ženy si väčšinou od oblečenia sľubujú to, že im skryje veci, ktoré nemajú ísť vidieť, ale naopak im podčiarkne ich prirodzenú ženskosť. Ak patríte k tým ženám, ktoré sa nemôžu pýšiť štíhlu líniu, nebojte – aj v tomto prípade vám pomôže práve oblečenie. Prinášame vám aktuálne pár tipov konkrétne pre štíhly zadoček, pretože práve ten je mnohokrát tým najväčším problémom.

Máte takmer neviditeľný zadoček?

Ak patríte k tým ženám, ktoré sa nemôžu chváliť krásnym zadočkom preto, že to vyzerá, ako keby žiadny zadoček nemali, potom stavte jednoznačne na vysoký pás. Práve vysoký pás totiž preukáže v tomto prípade obrovskú službu. Nemusíte sa však zaujímať len o nohavice či džínsy s vysokým pásom, ale pokojne siahnite aj po sukniach s vysokým pásom, ktoré sú pre vás rozhodne fantastické.
Zadoček v tomto strihu vyzerá opticky guľatejší. Navyše vďaka vysokému pásu úplne vynikne, preto si teraz už vášho pozadia všimne úplne každý. Vďaka okrúhlejšej vzhľadu je zadoček tiež oveľa viac príťažlivý, tým si môžete byť istá. Je však nutné, aby ste si vyberala taký strih, ktorý nebude ani veľmi upnutý ale ani moc voľný – skrátka taký akurát.

Túžite po podčiarknuté siluete?

Či už máte takmer neviditeľný zadoček alebo či už máte zadoček trochu väčšie, než majú iné ženy, siahnite po šatách z bavlny, pretože presne tie krásne kopírujú vaše krivky. Pre leto sú šaty tou najlepšou variantou a práve tie z bavlny, ktoré nie tesne, ale len jemne skopírujú vaše krivky, budú to pravé pre vás.

Môže sa Vám ešte páčiť...