Ako vyzerajú netradičné, ale štýlové bundy a kabáty, ktoré sa teraz nosia?

Mysleli ste si, že tohtoročné jesenná móda bude úplne rovnaká ako tá vlaňajšia? Tak ste sa poriadne pomýlili. Tohtoročnej jeseni totiž vládnu skôr netradičné kúsky, ktoré na seba oblečú len tí najodvážnejší. Mnohé bundy alebo kabáty vyzerajú veľmi všedne, sú však tak štýlové, že ich môžeme nosiť aj na spoločenské významné udalosti. O akých kúskoch hovoríme? To prezradíme! 

Každým rokom sa móda mení a my s tým nemôžeme nič robiť, len sa jej podriadiť. A tak teda každým rokom navštevujeme obchody s oblečením a kupujeme si nové kúsky a dúfame, že sa nám zapáči natoľko, že ich budeme nosiť celú jeseň. Čo je však moderný tento rok, s čím tento rok zapôsobíte na okolitý svet? 

Semišové kabátiky, na scénu 

Semišové kabátiky s golierikom, ktoré vyzerajú krapet ako dámska košeľa s pásikom, sú prvým z tohtoročných jesenných trendov. Ide o netradičný kúsok, ktorý je možné nosiť miesto klasickej bomber búnd alebo miesto džínsové bundy. Pomerne ľahko sa kombinuje, vystačí si s džínsy a s členkovými topánkami, na chrbát môžete natiahnuť batôžtek alebo sú povolené tiež kabelky do ruky. 

Menčestrové bundy sú opäť v móde 

Kto by to bol povedal, že sa jedného dňa vráti menčestrové bundy, ktoré poznáme z dôb dávno minulých. Aj keď mohli sme to tušiť, keď sa v poslednom čase vrátili aj menčestrové nohavice, traky a tiež lacláčové šaty. Teraz do ponuky obchodov pribudli tiež menčestrové bundy, ktoré je najlepšie zakúpiť vo farbách jesene, teda vo farbe bordó, hnedej alebo horčicovo žltej. 

Trenčkoty ako košele 

Dámske trenčkoty sú dlhodobo zaradené medzi najhorúcejšie trendy tohto roka. Na jeseň sa oplatí investovať do takých, ktoré vyzerajú ako dlhá košele. Takéto trenčkoty sú veľmi často bez opasku, budí teda dojem takzvaného oversized modelu. Pozitívne je, že je možné ho kombinovať ako s kratšími modelmi v podobe šat alebo sukňou, ale je možné ich kombinovať s dlhými nohavicami alebo džínsy. 

Môže sa Vám ešte páčiť...