Vzory, ktoré frčia. Viete, aké sú to?

Plánujete si svoj jesenný šatník trochu spestriť? Farbičkami to veľmi nepôjde, pretože počas jesene sa farbičky veľmi nenosia. Čo sa však nosí, tak sú kúsky so vzormi, ktoré si doslova a do písmena zamilujete. A práve jednotlivými vzormi si môžete rozžiariť svoj šatník, pokiaľ si teda kúpite kúsky, ktoré jednotlivé vzory budú obsahovať. Pokiaľ nepatríte k nákupným maniakom a pokiaľ sa ani nezaujímate o aktuálne dianie v módnom svete, prezradíme vám, aké vzory sú aktuálne horúce.

Kocka frčí

Aký vzor frčí? Rozhodne flanelová kocka, ktorú využívajú mnohí obľúbení dizajnéri a štylisti. Podľa názoru mnohých štylistov sa kockovaný vzor doslova vtlačil do tohtoročných jesenných kolekcií. Flanelovú kocku nájdeme napríklad aj v kolekcii od značky Dior, kde nájdeme vzor hlavne na červených, zelených alebo čiernobielych modeloch.

Kockovaný vzor sa stal súčasťou aj sukní alebo pančúch, zaujímavé je, že kocky korunujú aj rybárskym klobúčikom, ktorým sa inak hovorí bucket hats. Aj keď je tento vzor trochu punk, aj tak si ním spestrite váš jesenný šatník.

Kohútia stopa

Aký ďalší vzor frčí? Rozhodne kohúti stopa. Ide väčšinou o čiernobiely vzor, ktorý neprehliadnete napríklad v jesenných kolekciách od Chanelu. Kohútia stopa je známkou luxusu, o tom niet sporu. Jedná sa o synonymum nadčasovej elegancie, ktorá pristane úplne každému.

Aktuálne nájdete tento vzor hlavne na kabátoch, ale aj na sukniach alebo na vkusných šatách či saku.

Geometrické vzory

Čo je už nejaký čas v móde, tak je bezpochyby geometrický vzor. Aj keď sa chvíľku zdalo, že tento vzor nebude tým najhorúcejším, nestalo sa tak. Geometrické vzory panujú hlavne na krásnych šatách. Ide o typický vzor zo sedemdesiatych rokov. Vtedy však vzor dominoval hlavne šatkám na krku, ktoré sa dnes síce nosia, ale nie v takej miere.

Môže sa Vám ešte páčiť...