Wellness pre vaše telo môžete vykonávať doma. Na čo sa zamerať?

Všetci považujeme wellness za starostlivosť o telo a dušu. Tie chvíle, ktoré všetci potrebujeme ako soľ a ktorých sa nám kvôli nabitému programu nedostáva. Mnohé z nich však môžete robiť v pohodlí domova. Na čo sa zamerať?

Pite vodu na odkyslenie organizmu

Kyslé prostredie stojí za vznikom až stovky civilizačných chorôb. Nesprávna strava, znečistené životné prostredie a nadmerné množstvo stresových faktorov si jednoducho a jednoducho vyberajú svoju daň. Môžete to však zmeniť a zabezpečiť, aby ste obnovili rovnováhu svojho tela. Vodíkový generátor vody vám poskytne prostriedky na zabezpečenie harmónie a odkyslenie vášho tela. Alkalická minerálna voda je nielen zdravá, ale aj výborne chutí – rovnako ako pramenitá voda. Takže sa o svoje telo môžete starať naozaj každý deň.

Technika všímavosti

Skúste si tiež každý deň vyhradiť desať minút na reštart a regeneráciu mozgu. Stačí si pustiť relaxačnú hudbu a vykonávať techniku mindfulness. Na nič nemyslite, nechajte čas voľne plynúť. Takto môžete byť pokojnejší a vyrovnanejší. Techniku sa môžete naučiť najprv prostredníctvom riadených meditácií. Potom vám to pôjde samo. Zastavte čas na desať minút a získajte potrebný nadhľad nad všetkými problémami, ktoré vás trápia. Zrazu budú menšie a ľahšie riešiteľné.

Domáca sauna

Saunový rituál má pozitívny vplyv na lymfatický systém, psychiku a obranyschopnosť organizmu. Ale chodiť pravidelne do sauny bolo počas dlhých mesiacov pandémie nemysliteľné. Ale ani dnes nie sme veľmi ochotní zmeniť svoje zvyky a investovať dve hodiny času do návštevy sauny. Ak si ho zaobstaráte do kúpeľne, o vaše zdravie je postarané. Stačí vojsť a urobiť si radosť. Sprcha všetko okamžite opláchne a vaše telo sa zbaví toxínov. Doprajte si pravidelnú starostlivosť.

Domáce wellness vás nebude stáť takmer žiadny čas. Výsledky budú úchvatné.

Môže sa Vám ešte páčiť...