Záhradné závesné kreslo alebo ideálne miesto na relaxáciu na vašej záhrade

Dokážete si predstaviť pohodlnejšie miesto na relaxáciu, než je závesné záhradné kreslo? Zaistí vám dostatok pohodlia po náročnom pracovnom dni, ale zároveň aj bezpečie a potrebnú dávku relaxácie. Už dlhšiu dobu sa tento trend neobjavuje len na záhradách v časopisoch o modernej záhradnej architektúre, ale aj v hipsterských kaviarňach, kde v ňom môžete pohodlne raňajkovať avochlebík a batch brew. Tak čo? Na raňajky alebo na relax? Omrknite výber závesných kresiel s nami.

Prečo závesné kreslo?

V posledných rokoch zažívajú závesné kreslá a podobný záhradný nábytok obrovský boom. Zákazníci ich využívajú nielen na relaxáciu po nabitom pracovnom dni v pokojnej časti záhrady, ale môžete sa s nimi stretnúť aj v relaxačných zónach vo wellness centrách alebo dokonca v kaviarni v centre Prahy. Ide o univerzálny kúsok nábytku, ktorý si jednoducho zamilujete.

Závesné kreslá sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov, z ktorých sú kreslá vyrobené a tiež veľkou odolnosťou voči klimatickým zmenám, ako sú výkyvy poveternostných podmienok alebo extrémne teploty.

Ako je to s umiestnením?

Závesné kreslo bude nielen funkčným a dizajnovým kúskom na vašej záhrade, ale jeho najväčšou prednosťou je najmä jednoduchá montáž a následná manipulácia. Kreslo je umiestnené na špeciálnom kovovom ráme, teda nie je žiaduce stropné alebo iný úchyt. V prípade, že kreslo umiestnite do záhradného priestoru a príde neočakávaná prietrž mračien, veľmi ľahko kreslo presuniete pod pergolu alebo iný zastrešený priestor.

Na e-shope Garden Space môžete vyberať z niekoľkých variantov závesných kresiel. Či už zvolíte ratanové kreslo, ktoré na prvý pohľad pôsobí trochu vintage alebo skôr moderné kreslo s originálnym názvom Kokon, ktorého tvar kokon dokonale pripomína, rozhodne neurobíte chybu. Zaistíte si tak bezpečné miesto na relaxáciu, ktoré bude skvelým záhradným útočiskom. Závesné kreslá môžete prísť omrknúť do brnenského showroomu spoločnosti Garden Space. Len sa pripravte, že si budete chcieť odviezť prakticky všetky.

Aké sú obľúbené druhy záhradného nábytku

  1. Drevený záhradný nábytok: je tradičným výberom a môže byť vyrobený z mnohých druhov dreva, ako je teak, agát, javor a borovica. Tento nábytok sa hodí do prírodného prostredia a dáva záhrade príjemnú a relaxačnú atmosféru.
  2. Kovový záhradný nábytok: byť vyrobený z hliníka, ocele alebo liatiny. Tento druh nábytku je veľmi pevný a trvanlivý, ale aj veľmi elegantný a moderný.
  3. Ratanový záhradný nábytok: vyrobený z prírodných materiálov a majú jedinečný štýl a textúru. Tieto druhy nábytku sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú tradičný, exotický vzhľad záhrady.
  4. Plastový záhradný nábytok: je lacný a ľahko sa udržuje. Môže byť k dispozícii v mnohých rôznych farbách a štýloch.
  5. Kreslá a pohovky: sú v posledných rokoch veľmi populárne, najmä tie, ktoré sú vyrobené z textilu a majú jednoduchý a moderný dizajn.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár