Zahradzovacie stĺpiky a výstavné vitríny vpredajne? Áno, sú reprezentatívne

Zahradzovacie stĺpiky máme väčšinou spojené s návštevou galérie alebo múzea, podobne ako výstavné vitríny. V poslednej dobe sa ale stali úplne bežnou záležitosťou aj v priestore predajní.

Pomáhate zákazníkom sorientáciou v priestore

Vpredajne pomáha zahradzovací stĺpik zákazníkom sorientáciou v priestore. Ľahko sa tak ukáže, kam vlastne ešte klient smie, a kde je už priestor určený iba pre personál. Nemusíte sa dohadovať smladšími návštevníkmi alebo cudzincami, ktorí na tieto zvyklosti nie sú naučení. Ide o príjemnú formu profesionálnej komunikácie, s ktorou vychádzate v ústrety svojim klientom. V obchodoch ale môžete využívať aj výstavné systémy.

Vitríny s krehkým tovarom

Niektoré produkty si skrátka neprajeme priamo predávať v regáloch. Je to dané jeho krehkosťou, ale aj vysokou cenou. Nechceme riskovať odcudzenie, ani poškodenie dobrého mena nášho obchodu. Preto je vhodné drobné predmety, alebo tovar vyššej hodnoty, ukryť do uzamknutej vitríny. V prípade potreby daný produkt klientovi ihneď ponúknete, ale pre jeho výber väčšinou stačí vyberať aj očami.

Presklené vitríny sú opatrené bezpečnostným kaleným sklom o sile osem milimetrov, navyše ich chráni patentný zámok. Nemusíte tak kontrolovať stále len jedno miesto v predajni, môžete sa venovať svojim záležitostiam.

Stĺpiky a informačné tabule

Máte predajňu, ktorá je rozmerovo trochu výraznejšia? Tu sa vám budú hodiť nielen stĺpiky, ale aj informačné tabule. Dobrá orientácia v priestore je pre spokojnosť kľúčová. Keď sa klient dobre cíti vo vašej predajni a ľahko nájde, čo potrebuje, odchádza spokojný. Používajte preto okrem zahradzovacích stĺpikov aj informačné tabule s prehľadným a krátkym oznámením.

Stĺpiky pomôžu klientom rozlíšiť služobný a klientsky priestor. Vitríny zase ochránia krehký a hodnotný tovar. Tieto prvky tak nepatria len do galérií a múzeí, ale aj do reprezentatívnej predajne.

Môže sa Vám ešte páčiť...